kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© dm - Fotolia.comAtakują w lasach, na łąkach, nad jeziorami, ale również w miejskich parkach i ogródkach działkowych. Wywołują miejscowe reakcje skórne i toksykozy. Przenoszą groźne wirusy i bakterie powodujące choroby niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia <a id="a_nsitsp_0">człowieka</a>.
 
 
© maljalen - Fotolia.comZdecydowana większość właścicieli psów traktuje czworonogi jak członków swojej rodziny – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Bayer. Nie wszystkie psy mogą jednak liczyć na dobre traktowanie. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie czworonożnych przyjaciół w najbliższy weekend ruszy ogólnopolska kampania „Polegam na tobie”, która ma przypomnieć o odpowiedzialnej opiece nad zwierzętami.
 
 
© pressmaster - Fotolia.comJuż wkrótce początek lata i upragniony czas wakacji, wyjazdów za miasto, do lasu, nad morze czy w góry. Dzieci zdecydowanie rzadziej przeziębiają się w tym okresie, ale częściej dochodzi do wszelkiego rodzaju urazów, czy innych zagrożeń zdrowotnych związanych z pobytem na łonie natury. Jak przygotować dzieci do wakacyjnych podróży? Na jakie zagrożenia szczególnie zwrócić uwagę? - radzi dr Maciej Zagierski, pediatra z Centrum Medycznego Enel-Med.
 
 
Lato jest już coraz bliżej, a wraz z nim słońce, plaża, las, woda i ... komary! Niestety, komary, meszki i kleszcze potrafią zakłócić nawet najbardziej wyczekany urlop. Według badania TNS OBOP co trzeci badany wskazuje gryzące komary jako powód skutecznego popsucia wakacji. Wyższe wskazania uzyskała tylko zła pogoda (72%).
 
 
© Viktor - Fotolia.comW Polsce żyje około 20 gatunków kleszczy. Mogą one przenosić wiele rodzajów bakterii i wirusów niebezpiecznych dla człowieka i zwierząt. W tym roku z powodu ciepłej zimy kleszczy jest znacznie więcej i są zdecydowanie groźniejsze niż w latach ubiegłych.
 
 
© Pascaline Lopez - Fotolia.comZ powodu bardzo ciepłej w tym roku zimy owady mają wyjątkowo sprzyjające warunki do rozwoju. Za pogodowe anomalie zapłacimy plagą meszek, kleszczy i innych owadów, które wylęgły się wcześniej niż zwykle. Bardzo możliwe, że w tym roku owadów będzie znaczne więcej niż w ubiegłym latach - podaje "Gazeta Lubuska".
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»