kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Wiosenne kanapkiCzy niedzielne śniadanie może przywołać szybciej wiosnę? Oczywiście! Pierwsze symptomy najpiękniejszej pory roku mogą pojawić się przecież na naszych talerzach. Oto prosty przepis na zielone kanapki.
 
 
fot. Jak zachęcić niejadka do jedzeniaPróby nakarmienia niejadka dla wielu rodziców związane są ze stresem. Jak przekonać malucha to jedzenia? Warto uruchomić wyobraźnię i zamienić dziecięcy posiłek w dzieło sztuki. Podpowiadamy jak stworzyć kolorowe i pyszne kanapki dla niejadków.
 
 
fot. hamburgeryHamburgery to potrawa znana i lubiana na całym świecie. Co wiemy na ich temat? Z jakiego kraju pochodzi to bardzo popularne w Polsce danie? Dziś jest świetna okazja, do przyswojenia tej wiedzy – 28 maja obchodzimy Światowy Dzień Hamburgera.
 
 
fot. kanapki z sercemChcesz przyjemnie rozpocząć Dzień Zakochanych? Zaskocz bliską osobę miłym kulinarnym upominkiem – przyrządź i podaj zdrowe, smaczne śniadanie do łóżka. Taka kulinarna niespodzianka to bardzo oryginalny upominek walentynkowy, a w dodatku jest wyrazem naszej troski o zdrowie bliskich.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comZa kilka dni będziemy obchodzić Światowy Dzień Musztardy. Warto z tej okazji poznać kulisy powstawania tej popularnej i lubianej przez Polaków przyprawy. Musztarda bowiem jest produkowana od ponad 2000 tysięcy lat i ma niezwykłe zastosowanie. Jej „mekką” jest francuskie Dijon, a w Stanach Zjednoczonych w Mount Horeb na jej cześć otworzono nawet specjalne muzeum.
 
 
Czy wiesz, że drugie <a id="a_nsitsp_2">śniadanie</a> jest równie ważne jak pierwsze? Dlaczego? Ponieważ drugie śniadanie pozwala na regenerowanie sił i dodaje energii podczas dnia. Pamiętaj aby prócz <a id="a_nsitsp_0">kanapek</a> i owocu zapakować koniecznie coś do picia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»