kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

© Marzia Giacobbe - Fotolia.comTo co zdrowe nie zawsze jest smaczne, zaś to co nam szkodzi często też najbardziej nam smakuje. Niestety nie wszystko jest dla nas wskazane. Takie produkty jak sól, słodycze, alkohol lub tłuszcze nasycone muszą pójść w odstawke, a to wszystko dla naszego zdrowia.
 
 
fot. @ nadwaga ContinuaFotografica-Fotolia.comPołączenie właściwej diety z aktywnością fizyczną to bardzo dobra droga do pożegnania z nadmiernymi kilogramami. W jaki sposób te zmiany stylu życia wywierają wpływ na naszą kondycję psychiczną?
 
 
fot. Zarządzanie kaloriamiWiosna to czas, kiedy wzrasta popularność porad dotyczących odchudzania i diet pozwalających pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Nie wszystkie diety okazują się skuteczne. Tymczasem 80 procent Polaków nigdy nie liczyło kalorii w spożywanych posiłkach i napojach. O potrzebie prowadzenia bilansu kalorycznego przypomina kampania edukacyjna Zarządzanie Kaloriami.
 
 
fot. C_greenpapillon-Fotolia.comO tej porze roku ograniczamy aktywność fizyczną i więcej czasu spędzamy w swoich domach, zwykle przed telewizorem bądź ekranem komputera. Wracając do domu z pracy jesteśmy przemarznięci – kurtki, czapki i rękawiczki nie zawsze chronią nas przed zimnem. Co robić, aby nie marznąć? Można spróbować nieco zmienić nasz sposób żywienia.
 
 
fot. platiumed.plPełen przysmaków stół wielkanocny to prawdziwy test dla wszystkich zrzucających kilogramy. Żelazna konsekwencja, konieczna przy każdej diecie, przynajmniej dwa razy do roku wystawiana jest na ciężką próbę. Co zrobić, aby jeden dzień świątecznego obżarstwa nie zniweczył miesięcznego wysiłku?
 
 
Chcesz znać przepis na utratę wagi bez stosowania głodówki? To proste, dodaj wodę do swoich posiłków. Jesteś zmęczona kolejnymi dietami, których skutki tak łatwo zaprzepaścić? Dzięki nowemu badaniu kłopoty z nadwagą mogą zostać efektywnie pokonane.
 
 
fot. CASIOFirma Casio wprowadziła na rynek zegarek skonstruowany specjalnie dla kobiet. Casio Phys CHF- 100 wyposażony w funkcje przydatne podczas różnorodnych ćwiczeń fizycznych powstał z myślą o paniach prowadzących aktywny tryb życia.
 
 
© gkphoto.it - Fotolia.comSięganie po przekąski to jedna z głównych przyczyn problemów z utrzymaniem wagi na bezpiecznym dla zdrowia poziomie. Jeśli obawiasz się, że i w Twoim przypadku podjadanie między posiłkami może doprowadzić do nadwagi powinieneś zmienić nawyki żywieniowe.
 
 
To ważny składnik potraw wszystkich tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Jogurt jest lekkostrawny i dostarcza organizmowi o połowę mniej kalorii niż 18 proc. śmietana i aż dziewięć razy mniej niż majonez.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»