kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Maria Brzostowska - Fotolia.comZmienna jesienna pogoda, oraz zimowy chłód sprawia, że w tym czasie szczególnie narażeni jesteśmy na przeziębienia i różnego rodzaju infekcje. Chcąc wspomóc organizm w walce z wirusami często sięgamy po witaminowe suplementy diety. Zapominamy, że jest prostszy i tańszy sposób na wzmocnienie organizmu, zanim kolejny raz kupimy syrop, czy pastylki przyjrzyjmy się temu, co jemy.
 
 
fot. ROS-SWEETPolacy coraz częściej spożywają jogurty. Z każdym rokiem jemy ich więcej, doceniając jego walory zdrowotne i smakowe. Lubimy zarówno jogurty naturalne, jak i owocowe. Kupione w domu, jak i zrobione w sklepie. Co wiemy o jogurcie?
 
 
© ksena32@ukrpost.ua - Fotolia.comJednym z głównych grzechów żywieniowych Polaków jest nieodpowiednio zbilansowana dieta. Oznacza to, że dostarczamy organizmowi składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania w niewłaściwych ilościach. Jednym z produktów, których nie powinno zabraknąć w codziennej diecie jest jogurt. Warto zatem zmienić przyzwyczajenia i uwzględnić go w naszym menu przede wszystkim z uwagi na walory zdrowotne – przekonuje Związek Polskich Przetwórców Mleka w kampanii „Jogurt na dobry dzień”.
 
 
© Nailia Schwarz - Fotolia.comW oczekiwaniu na lepszą aurę coraz częściej myślimy o słonecznych plażach. Walka o piękną figurę powinna zatem rozpocząć się już teraz. Koniecznością jest oczywiście wzmożona aktywność fizyczna. Ćwiczenia to jednak nie wszystko, bo warto pamiętać o odpowiednio zbilansowanej diecie, która pomoże w spalaniu niechcianego tłuszczu. Jakie produkty przyspieszają nasz metabolizm?
 
 
Jogurty probiotyczne mają korzystny wpływ na układ pokarmowy. Mogą nie tylko pozytywnie wpływać na trawienie, ale również są pomocne przy zwalczaniu niektórych chorób. Dodatkowo jogurty tego rodzaju wspomagają odchudzanie.
 
 
© Denis Tabler - Fotolia.comCzasy, kiedy żel pod prysznic był po prostu mydłem wpłynie minęły chyba już bezpowrotnie. Dzisiejsze żele mają najrozmaitsze właściwości: ujędrniają, peelingują, odświeżają, relaksują…
 
 
© Jacek Chabraszewski - Fotolia.comCzęść tzw. zdrowego jedzenia okazuje się być mniej pożywnym, choć funkcjonuje w świadomości przeciętnego konsumenta jako bardzo wartościowa. Jeśli planujesz swoją dietę biorąc pod uwagę na ile dany produkt jest odżywczy i jakie, potrzebne konkretnie dla twojego organizmu, składniki zawiera, warto zapoznać się z informacjami na temat niektórych pokarmów.
 
 
© el.rudakova - Fotolia.comSprawdzoną receptę na udany początek dnia mają Włosi – swój dzień zawsze zaczynają od zdrowego, śródziemnomorskiego śniadania.
 
 
To ważny składnik potraw wszystkich tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Jogurt jest lekkostrawny i dostarcza organizmowi o połowę mniej kalorii niż 18 proc. śmietana i aż dziewięć razy mniej niż majonez.
 
 
Jogurt to produkt znany od wieków. Już 4 tysiące lat temu pili go Egipcjanie. Jego walory zdrowotne i smakowe szybko docenili mieszkańcy krajów bliskiej Azji, Afryki i Bałkanów. Obecnie ponad 30 procent ludzi na całym świecie regularnie pije jogurty.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»