kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zapisanie dziecka na kurs językowy i bierne czekanie na efekty, może znacznie wydłużyć proces nauki. Najlepsze rezultaty daje połączenie kursu prowadzonego przez profesjonalistę z zaangażowaniem rodziców w proces nauczania.
 
 
fot. Axon/peoplesdesignaward.cooperhewitt.orgCzy jesteś w stanie wyobrazić sobie życie bez używania słowa „okay"? Jeśli nie, to znak, że stałeś się ofiarą postnowoczesności, gdzie panują języki obce. Jedyną drogą, prowadzącą do wyzwolenia się, jest dokładne poznanie wroga i poprzez naukę uczynienie z niego przyjaciela. Zacznij już teraz!
 
 
Popularność certyfikatów językowych wciąż rośnie, a pracodawcy coraz częściej oczekują od przyszłych pracowników udokumentowanych umiejętności lingwistycznych. Świadectwo językowe to swoista furtka do znalezienia satysfakcjonującej pracy lub awansu zawodowego. Posiadanie certyfikatu pozwala też na automatyczne zaliczenie lektoratu na studiach.
 
 
Fundacja Promocja Kobiet przy współudziale środków z Europejskiego Funduszu Społecznego rozpoczyna realizację projektu „Przekrocz ten próg”. Jest on skierowany do absolwentek szkół średnich i policealnych (do 25 roku życia) oraz szkół wyższych (do 27 roku życia) z terenu Warszawy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»