kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comDziecko wykazujące specyficzne trudności w nauce czytania i pisania ma zwykle problemy z nauką języków obcych. Dla dzieci z dysleksją nauka np. języka angielskiego to spore wyzwanie. Pomóc może indywidualizacja pracy z takim uczniem przy zastosowaniu metod nauki angażujących różne zmysły.
 
 
fot. Helen doronWraz z dyskusją o zajęciach dodatkowych dla przedszkolaków powraca kwestia nauki języków obcych. Wielu rodziców ma obawy związane ze słuchaniem przez maluchy języków innych niż mowa ich rodziców. Opiekunowie chcą wiedzieć, kiedy najlepiej rozpocząć taką naukę i czy jest to bezpieczne dla rozwoju dziecka. Oto kilka istotnych wniosków, które mogą pomóc w podjęciu decyzji.
 
 
© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comOd początku roku szkolnego trwa zamieszanie wokół nadprogramowych zajęć dla przedszkolaków. Rodzice usłyszeli bowiem, że z uwagi na nowe przepisy, z przedszkoli znikną takie dodatkowe zajęcia jak: język angielski, rytmika czy karate. Niezadowoleni opiekunowie piszą petycje i szukają metod obejścia prawa. Czy zajęcia dodatkowe są przedszkolakom rzeczywiście potrzebne?
 
 
Zapisanie dziecka na kurs językowy i bierne czekanie na efekty, może znacznie wydłużyć proces nauki. Najlepsze rezultaty daje połączenie kursu prowadzonego przez profesjonalistę z zaangażowaniem rodziców w proces nauczania.
 
 
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju MEDIANA z Krakowa zaprasza kobiety na bezpłatne zajęcia z różnych dziedzin. Obecnie trwa nabór na warsztaty na temat asertywności i stresu, lekcje angielskiego i spotkania dla kobiet po lub w trakcie rozstania.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »