kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotoperle - Fotolia.comŚwięta to czas, gdy chcielibyśmy sięgać po tradycyjne receptury, jednak coraz trudniej o naturalne produkty, z jakich korzystały nasze babki. Tradycja kwitnie jednak w...Internecie - to dzięki niemu można zamówić jajka kur zielononóżek, sery korycińskie czy sękacze z drugiego końca Polski. Co oferuje wirtualny rynek tradycyjnych polskich specjałów, przed Wielkanocą sprawdza Akademia Allegro.
 
 
Wielkanoc od strony gastronomicznej to święto mięs, wędlin i jaj. Te ostatnie służą zresztą nie tylko do jedzenia - pięknie pomalowane pisanki to przecież jeden z symboli tych świąt. Warto przy tej okazji zastanowić się jednak, skąd pochodzą jaja które pojawią się na wielkanocnym stole.
 
 
© Miss Alva - Fotolia.comAkcja niekupuj3.pl zyskuje coraz więcej sympatyków. Do grona osób niejedzących jajek z kodem numer 3, czyli pochodzących z chowu klatkowego dołączyli: Magdalena Różczka, Kasia Kowalska, Reni Jusis, Katarzyna Skrzynecka, Karolina Muszalak, Krzysztof Globisz, Marcin Kwaśny, Krzysztof Ibisz.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »