kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotoperle - Fotolia.comŚwięta to czas, gdy chcielibyśmy sięgać po tradycyjne receptury, jednak coraz trudniej o naturalne produkty, z jakich korzystały nasze babki. Tradycja kwitnie jednak w...Internecie - to dzięki niemu można zamówić jajka kur zielononóżek, sery korycińskie czy sękacze z drugiego końca Polski. Co oferuje wirtualny rynek tradycyjnych polskich specjałów, przed Wielkanocą sprawdza Akademia Allegro.
 
 
Wielkanoc od strony gastronomicznej to święto mięs, wędlin i jaj. Te ostatnie służą zresztą nie tylko do jedzenia - pięknie pomalowane pisanki to przecież jeden z symboli tych świąt. Warto przy tej okazji zastanowić się jednak, skąd pochodzą jaja które pojawią się na wielkanocnym stole.
 
 
© Miss Alva - Fotolia.comAkcja niekupuj3.pl zyskuje coraz więcej sympatyków. Do grona osób niejedzących jajek z kodem numer 3, czyli pochodzących z chowu klatkowego dołączyli: Magdalena Różczka, Kasia Kowalska, Reni Jusis, Katarzyna Skrzynecka, Karolina Muszalak, Krzysztof Globisz, Marcin Kwaśny, Krzysztof Ibisz.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»