kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Homebook.pl_Grafika_i_ProjektJadalnia to miejsce, które kojarzy się zwykle z odrębnym pomieszczeniem przeznaczonym do spożywania posiłków. W praktyce jednak nie zawsze dysponujemy taką możliwością. Jak stworzyć w mieszkaniu czy domu miejsce, które stanie się azylem i zgromadzi przy stole całą rodzinę? O pomysłach na urządzenie jadalni opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. JadikStół to centralny punkt każdego salonu. Wokół niego toczy się życie towarzyskie i rodzinne biesiadowanie. Jest też ważnym elementem wystroju, dlatego warto postawić na model solidny i podkreślający charakter wnętrza.
 
 
Jadalnię bez większej przesady można nazwać sercem domu. W końcu to właśnie w tym pomieszczeniu znajduje się najważniejszy mebel w domu - stół. To on jednoczy wszystkich domowników zachęcając do spędzania wspólnych chwil w rodzinnym gronie, a wygodna i dobrze urządzona jadalnia sprzyja rozmowom i spotkaniom.
 
 
Funkcjonalny stół oraz dopasowane do niego, wygodne krzesła to niezbędny element każdego domu. Są jednak sytuacje, kiedy meble te pełnią szczególną rolę. Czas, w którym nabierają one wyjątkowego znaczenia - święta.
 
 
W dawnej Polsce powszechne, po wojnie niemal zapomniane (głównie z powodu obowiązujących wówczas normatywów). Jadalnie i garderoby – pomieszczenia, bez których wprawdzie można się obejść, ale dziki nim mieszka się i żyje o wiele wygodniej. Jeszcze do niedawna traktowano je trochę jak nowobogacki kaprys, ale dziś są właściwie standardem w nowo budowanych domach i mieszkaniach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»