kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Owsiane muffiny twarogowe z jabłkamiMuffiny zyskały w naszym kraju ogromną popularność. Te ciastka w kształcie wysokiej babeczki z przeróżnymi dodatkami "przywędrowały" do nas ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Prezentujemy przepis na rodzimą wersję muffinów - owsiane ciasteczka z wykorzystaniem pysznych sezonowych jabłek.
 
 
fot. GARDENAW tym roku aura wyjątkowo sprzyja jesiennym pracom w ogrodzie. To ważny czas, jeśli chcemy odpowiednio przygotować nasz zieleniec do najzimniejszej pory roku i przy okazji mieć mniej dodatkowych obowiązków wiosną. GARDENA podpowiada jak ułatwić sobie jesienne prace porządkowe w ogrodzie.
 
 
fot. @ jabłka Jacek Chabraszewski - Fotolia.comTen owoc doczekał się ostatnio wielkiej medialnej sławy. Jabłko, bo o nim mowa, to obecnie jeden z najpopularniejszych owoców w naszym kraju. Jego smak zna każdy z nas, ale czy wiemy, za co cenimy dziś jabłka? Co o nich powinniśmy wiedzieć podpowiada Karolina Borkowska, dietetyk Grupy LUX MED.
 
 
© Maxim Loskutnikov - Fotolia.comZimą, kiedy w sklepach i na straganach królują cytrusy i późne odmiany jabłek, warto urozmaicić sobie dietę sięgając po suszone owoce. Mogą one być pyszną i zdrową przekąską do podjadania przed telewizorem, dodatkiem do ciast, deserów, pieczonych mięs, słodkich sałatek i płatków śniadaniowych. W procesie suszenia tracą wprawdzie dużą część witamin, ale pozostaje w nich mnóstwo minerałów: potasu, żelaza, magnezu i wapnia. Można podawać je zarówno małym dzieciom (od drugiego roku życia), jak i osobom starszym – wyjątkiem są tu tylko suszone gruszki, których nie powinny jeść chorzy na wrzody żołądka.
 
 
fot. Jabłkomania„Jabłkomania do chrupania” to hasło ogólnopolskiej kampanii społecznej, która rozpoczęła się 1 października br. W tym dniu do 150 krakowskich oraz nowosądeckich szkół, włączonych do pilotażowego programu, trafiło ponad 6 ton jabłek.
 
 
© Hamish Greer - Fotolia.comNajnowsze badania OBOP-u, przeprowadzone na zlecenie firmy Chiquita wskazują, że banany to drugi w kolejności najczęściej spożywany owoc wśród mam i ich dzieci.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»