kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comWiadomo, że dzieci to najlepsza inwestycja, a zapewnienie im bezpiecznego startu w dorosłość jest jednym z najważniejszych celów każdego rodzica. Usamodzielnienie się dziecka wiąże się wieloma finansowymi wyzwaniami, przed którymi muszą stanąć rodzice – czesne za studia, zapewnienie mu mieszkania, to tylko niektóre z nich. Expander podpowiada jak rodzice mogą ułatwić dziecku start w dorosłość.
 
 
© T.Tulic - Fotolia.comWedług prognoz Deloitte w 2025 roku kobiety-milionerki mają stanowić około 40 procent bogaczy w naszym kraju. Liczby nie kłamią - współczesna kobieta, to już nie tylko zarządca domowego budżetu, a coraz częściej skuteczny manager podejmujący precyzyjne decyzje finansowe. Obecnie w zarządzie prawie co trzeciej krajowej firmy zasiada kobieta. Jakie są polskie inwestorki?
 
 
Ostatnie lata przyniosły duże zmiany na rynku sztuki. Na skutek przemian społecznych, kulturalnych i ekonomicznych rynek sztuki uległ pozytywnej przemianie. Powstały nowe instytucje wystawiennicze, muzea, wybitne kolekcje sztuki. Z roku na roku ludzi zainteresowanych tworzeniem prywatnych kolekcji sztuki przybywa. Przygodę czas zacząć. To może się opłacić.
 
 
Fundacja „Europa Kobiet - Instytut Europejski” oraz dr Hanna Ceglińska-Leśnodorska zapraszają na bezpłatne dwudniowe szkolenie pt. „Giełda bez tajemnic”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »