kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comWiadomo, że dzieci to najlepsza inwestycja, a zapewnienie im bezpiecznego startu w dorosłość jest jednym z najważniejszych celów każdego rodzica. Usamodzielnienie się dziecka wiąże się wieloma finansowymi wyzwaniami, przed którymi muszą stanąć rodzice – czesne za studia, zapewnienie mu mieszkania, to tylko niektóre z nich. Expander podpowiada jak rodzice mogą ułatwić dziecku start w dorosłość.
 
 
© T.Tulic - Fotolia.comWedług prognoz Deloitte w 2025 roku kobiety-milionerki mają stanowić około 40 procent bogaczy w naszym kraju. Liczby nie kłamią - współczesna kobieta, to już nie tylko zarządca domowego budżetu, a coraz częściej skuteczny manager podejmujący precyzyjne decyzje finansowe. Obecnie w zarządzie prawie co trzeciej krajowej firmy zasiada kobieta. Jakie są polskie inwestorki?
 
 
Ostatnie lata przyniosły duże zmiany na rynku sztuki. Na skutek przemian społecznych, kulturalnych i ekonomicznych rynek sztuki uległ pozytywnej przemianie. Powstały nowe instytucje wystawiennicze, muzea, wybitne kolekcje sztuki. Z roku na roku ludzi zainteresowanych tworzeniem prywatnych kolekcji sztuki przybywa. Przygodę czas zacząć. To może się opłacić.
 
 
Fundacja „Europa Kobiet - Instytut Europejski” oraz dr Hanna Ceglińska-Leśnodorska zapraszają na bezpłatne dwudniowe szkolenie pt. „Giełda bez tajemnic”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»