kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Ferie w domuNie każdy rodzic może sobie pozwolić na wysłanie dziecka na zimowisko w górach. To nie jedyny sposób na spędzanie ferii zimowych. Przerwę w zajęciach szkolnych można wykorzystać w inny sposób. Oto kilka pomysłów na kreatywne, atrakcyjne ferie zimowe, w czasie których dzieci nie będą się nudziły.
 
 
fot. Twojemeble.plZakupy przez Internet to stały element naszej codzienności - z tej formy dokonywania zakupów korzysta już co piąty Polak i to kilka razy w miesiącu. Z każdym rokiem przybywa osób, które decydują się na e-zakupy. Najczęściej korzystają z nich mieszkańcy małych miast. Przez Internet można z powodzeniem kupić również meble. Jak mądrze dokonywać zakupów meblowych w sieci? Oto pięć prostych porad.
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comPoszukiwania partnera życiowego nie zawsze należą do łatwych. Zdarza się przecież, że od lat nie poznajemy nikogo interesującego, czy mamy przykre doświadczenia związane z poznawaniem nowych osób. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i z jakich powodów decydują się randkować w sieci.
 
 
fot. PizzaPortal.plZ każdym rokiem zamawianie potraw z dostawą do domu zyskuje na popularności. Możliwość zamawiania i płatności online cenią sobie konsumenci na całym świecie. Jakie trendy kulinarne obowiązują przy zamawianiu jedzenia przy pomocy Internetu? Oto zestawienie polskich zwyczajów w ubiegłym roku z raportu przygotowanego przez serwis PizzaPortal.pl.
 
 
fot. @ platności elektroniczne_41709089_Sergejs Rahunoks - Fotolia.comPożyczając pieniądze coraz częściej korzystamy z ofert, które pozwalają zrealizować transakcję bez wychodzenia z domu. E-pożyczki budzą jednak sporo kontrowersji, zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo takiego rozwiązania, np. możliwość przechwycenia danych przez osoby postronne. Jak bezpieczenie pożyczać pieniądze online, podpowiada Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.
 
 
fot. feedo.plPrawie 4 godziny dziennie spędzają młode matki na korzystaniu z Internetu. Łączą się z siecią przy pomocy komputerów, tabletów czy smartfonów. Co druga mama szuka porad i informacji na temat macierzyństwa na portalach i blogach o tej tematyce. W jaki sposób matki wykorzystują nowoczesne technologie?
 
 
fot. dziecko w sieciCodziennie portale społecznościowe roją się od wpisów dotyczących prywatności i intymnego życia nastolatków. Młodzież naiwnie i często bez żadnej świadomości dzieli się takimi treściami publicznie. Czym grozi internetowy ekshibicjonizm i w jaki sposób chronić młodych ludzi przed jego konsekwencjami?
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comKażdy z nas zna chyba pary, które poznały się w sieci. Wielu decyduje się na wypełnienie profilu i zamieszczenie swoich zdjęć w serwisach matrymonialnych. I tu powstaje dylemat: kto powinien jako pierwszy zaproponować kontakt - mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada wysłać wiadomość do mężczyzny? Okazuje się, że dwóch na trzech panów czeka na zaproszenie do kontaktu od płci przeciwnej - wynika z badania biura matrymonialnego MyDwoje.pl przeprowadzonego wśród osób poszukujących związku przez Internet.
 
 
fot. praca w ITWielu z nas zapomina, że dokumenty rekrutacyjne są najważniejszą wizytówką kandydata na pracownika. W branży IT, jak i w każdej innej, szukając pracy należy przyłożyć się do własnego CV. Przy dużej konkurencji na rynku pracy, już pierwsza prezentacja dokumentów rekrutacyjnych może zdecydować o przyszłości.
 
 
fot. @ ecommerce_35144942_VRD - Fotolia.comWpływ na nasze decyzje zakupowe ma z pewnością wiele czynników. Podobno kupując jakąkolwiek rzecz, działamy świadomie zaledwie w pięciu procentach. Resztę stanowią emocje, nasz nastrój, doświadczenie, potrzeby oraz opinie innych ludzi. Okazuje się na im bardziej emocjonalna opinia, tym dla nas ciekawsza i bardziej wpływowa.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»