kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co inspiruje młode Polki, jakie są ich ambicje, ciekawości, o czym marzą i czego chciałyby doświadczyć? Już we wrześniu poznamy odpowiedzi na te pytania. Na zlecenie „Ambasady Ciekawości Redd`s" TNS OBOP rozpoczął pierwsze w Polsce badanie kobiecej ciekawości. Akcję wspierają ambasadorki projektu: aktorka - Olga Frycz, dziennikarka - Zuzanna Ziomecka oraz blogerka - Karolina Gliniecka.
 
 
Kobieta nowoczesna jest ciekawa świata. Szuka inspiracji dookoła siebie, chłonie nowe trendy chcąc uatrakcyjnić zarówno swój wygląd. Jest przy tym z każdej strony bombardowana nowinkami ze świata mody. Świat mody hojnie obdarowuje płeć piękną. W kalejdoskopie rynkowych nowości każda pani znajdzie coś dla siebie. Co zrobić, by uprzyjemnić sobie poszukiwania własnego stylu i nie stracić gruntu pod nogami wobec fali ciągle zmieniających się trendów?
 
 
© TheFinalMiracle - Fotolia.comNa fali popularności filmów rodem z Bollywood także w naszych mieszkaniach cora częściej zaczynają pojawiać się orientalne akcenty. Urządzenie wnętrza we wschodnim stylu nie jest ani specjalnie trudne, ani kosztowne. Liczy się głównie – jak to zwykle bywa – dobry pomysł i inwencja.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »