kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co inspiruje młode Polki, jakie są ich ambicje, ciekawości, o czym marzą i czego chciałyby doświadczyć? Już we wrześniu poznamy odpowiedzi na te pytania. Na zlecenie „Ambasady Ciekawości Redd`s" TNS OBOP rozpoczął pierwsze w Polsce badanie kobiecej ciekawości. Akcję wspierają ambasadorki projektu: aktorka - Olga Frycz, dziennikarka - Zuzanna Ziomecka oraz blogerka - Karolina Gliniecka.
 
 
Kobieta nowoczesna jest ciekawa świata. Szuka inspiracji dookoła siebie, chłonie nowe trendy chcąc uatrakcyjnić zarówno swój wygląd. Jest przy tym z każdej strony bombardowana nowinkami ze świata mody. Świat mody hojnie obdarowuje płeć piękną. W kalejdoskopie rynkowych nowości każda pani znajdzie coś dla siebie. Co zrobić, by uprzyjemnić sobie poszukiwania własnego stylu i nie stracić gruntu pod nogami wobec fali ciągle zmieniających się trendów?
 
 
© TheFinalMiracle - Fotolia.comNa fali popularności filmów rodem z Bollywood także w naszych mieszkaniach cora częściej zaczynają pojawiać się orientalne akcenty. Urządzenie wnętrza we wschodnim stylu nie jest ani specjalnie trudne, ani kosztowne. Liczy się głównie – jak to zwykle bywa – dobry pomysł i inwencja.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»