kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© LanaK - Fotolia.comOkres wakacyjny szczególnie sprzyja rozwojowi infekcji intymnych. Każda kobieta wie, że wyjazdowe okoliczności znacznie utrudniają odpowiednie dbanie o higienę. Tymczasem największe niebezpieczeństwo czyha na basenie, siłowni, saunie czy w klubie fitness.
 
 
fot. Kobiecość na urlopieLato jest czasem, w którym zdrowie stref intymnych powinno być otoczone szczególną troską. Przed nadchodzącym wypoczynkiem trzeba sprawdzić, jakie zagrożenia dla kobiecego zdrowia czyhają na basenach, w saunach, czy toaletach publicznych. Większość przyczyn zwiększających ryzyko infekcji intymnych często wiąże się z dość przyjemnymi sytuacjami, w trakcie których dbałość o odpowiednią higienę nie zawsze jest na pierwszym miejscu...
 
 
© LanaK - Fotolia.comInfekcje grzybicze pochwy to problem wielu kobiet – to najczęstsze schorzenie ginekologiczne w okresie dojrzałości płciowej. Przyczyną tych problemów jest częste współżycie, antybiotykoterapia lub ciąża, ale także niewłaściwa dieta, palenie papierosów czy stres. Jak zaradzić infekcjom intymnym, radzą dr n. med. Grzegorz Południewski, ginekolog oraz Dorota Gromnica, psycholog – eksperci programu „Zdrowa ONA”.
 
 
Antybiotyki są niewątpliwie jedną z najważniejszych zdobyczy medycyny - pokonały wiele chorób, które wcześniej zbierały śmiertelne żniwo. Dzisiaj są jednak często nadużywane, może się więc zdarzyć, że wkrótce przestaną działać, bo bakterie stają się na nie coraz bardziej odporne. Kuracje antybiotykami mają jeszcze inne przykre konsekwencje: infekcje miejsc intymnych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »