kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ zęby_49274325_absolutimages - Fotolia.comDobry wizerunek ułatwia codzienne relacje w pracy, ale też i w życiu osobistym. Ważną jego częścią jest piękny, biały uśmiech. Braki w uzębieniu szpecą, a przy tym negatywnie wpływają na naszą samoocenę. Jedną z możliwości naprawy niepełnego uśmiechu są implanty.
 
 
fot. Implanty czy mostyWielu z nas traktuje utratę zęba jedynie jako problem natury estetycznej. Trzeba jednak pamiętać, że to także poważne zagrożenie zdrowia reszty uśmiechu oraz problem ze spożywaniem posiłków. Jakie metody uzupełnień zębowych będą najlepszym rozwiązaniem dla konkretnego przypadku? Jakie rozwiązania może nam zaproponować dentysta, gdy stracimy ząb?
 
 
fot. agencja-ltm.plLetni urlop chcemy wykorzystać jak najlepiej - zregenerować siły, zrelaksować się i nacieszyć słońcem. Tak, aby jesień powitać w doskonałej kondycji i z nowym wizerunkiem. Jednak żeby rezultaty wypoczynku nie zniknęły wraz z opalenizną, poza plażowaniem powinniśmy również poświęcić trochę wolnego czasu i profesjonalnie zadbać o swój organizm.
 
 
© Sebastian Duda - Fotolia.comWszyscy wiemy jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa wygląd zewnętrzny. Najlepszą wizytówką przy pierwszym kontakcie jest olśniewający uśmiech. W przypadku osób, które mają problemy ze zdrowiem swoich zębów może on stanowić pewien kłopot. Stosowane w protetyce implanty pozwalają na odtworzenie zęba w taki sposób, iż nie będzie on w niczym różnił się od prawdziwego.
 
 
Amerykańska rządowa agencja ds. zdrowia FDA po 14 latach zniosła zakaz wykonywania zabiegów powiększania piersi za pomocą wkładek z silikonem. Jednocześnie wprowadzono dolną granicę wieku dla takich zabiegów – kobieta musi mieć ukończony 22 rok życia. Wkładki silikonowe wszczepiane wewnątrz piersi zostały zakazane w 1992 roku po serii nieudanych zabiegów – woreczki z silikonem pękały powodując ciężkie kalectwo i zeszpecenie pacjentek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»