kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotoali - Fotolia.comKąpiel pod prysznicem to nie tylko relaks i pielęgnacja. To także czas na poświęcenie uwagi naszemu zdrowiu. Wywołując częste skurcze mięśni, zimna woda jest w stanie wzmocnić ich kondycję i dodać ciału wigoru.
 
 
© Kirsty Pargeter - Fotolia.comWoda jest niezbędna do życia - wie o tym każdy. Jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jakie ukojenie, harmonię i piękno potrafi w nas wyzwolić. W wodzie czujemy się zrelaksowani, zmęczone mięśnie odpoczywają, a wycieńczony umysł regeneruje siły. Nie bez powodu na najlepsze pomysły wpadamy w wannie podczas kąpieli lub pod prysznicem, który jest dla nas zastrzykiem energii. Woda potrafi wyciszyć myśli, uspokoić ciało i dać nam chwilę oddechu, zatrzymując galopującą rzeczywistość.
 
 
Hydroterapia (wodolecznictwo) wykorzystuje do celów leczniczych i profilaktycznych wodę o różnej temperaturze i pod różnym ciśnieniem. W czasie zabiegów wodnych działa na chorego szereg czynników, tj. termiczny, hydrostatyczny i mechaniczny.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »