kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AXERaport Akademii Flirtu AXE przeprowadzony na próbie tysiąca osób w wieku 18-25 lat jednoznacznie ukazał, że poczucie humoru jest cechą, która daje największą szansę na udany flirt - wskazało je ponad 90% kobiet. Jednocześnie okazało się, że najbardziej znaną, najczęściej wykorzystywaną, a zarazem najskuteczniejszą metodą jest podryw na żartownisia. Aż 70% kobiet chciałoby, aby mężczyźni flirtowali w sposób zabawny i kreatywny, zapominając o sprawach dnia codziennego. Jest jednak czynnik, bez którego nawet najbardziej dowcipny mężczyzna nie poderwie żadnej kobiety... Także dla 70% Polek podstawą udanego flirtu jest także higiena osobista partnera.
 
 
Każdego roku choroby układu pokarmowego i oddechowego są przyczyną śmierci ponad 3,5 miliona dzieci poniżej piątego roku życia.15 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk.
 
 
Jedzenie poza domem, szczególnie latem, staje się modne i na pewno wygodne. Wymaga jednak szczególnej ostrożności i wykształcenia w sobie zachowań prohigienicznych. Jak wynika z raportu "Czysta serwetka?", opracowanego na zlecenie marki Tork, najbardziej bezpieczne są lokale klimatyzowane, a jeśli sięgamy po serwetkę, wybierajmy tę z zamkniętego pojemnika, na której znajduje się dwa i pół razy mniej bakterii niż na serwetkach serwowanych w inny sposób.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»