kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nawet przyszli muzycy psują sobie słuch - wynika z sondażu, którzy przeprowadziła polska redakcja miesięcznika Reader's Digest. Młodzi Polacy nie różnią się od rówieśników w Europie, 2/3 z nich słucha muzyki z przenośnych odtwarzaczy przez słuchawki douszne zbyt głośno. W efekcie dzisiejsze 20-latki w wieku lat 30 będą miały słuch 70-latków - alarmują specjaliści.
 
 
25 kwietnia już po raz dziesiąty obchodzimy polską edycję Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem. Tegorocznym hasłem przewodnim jest degradacja akustyczna środowiska zbudowanego.
 
 
Hałasu nie da się uniknąć - to cena, jaką płacimy za postęp technologiczny, komfort i wygodę. Lubimy jeździć samochodami, ale nie lubimy „produkowanego” przez nie hałasu – cóż, coś za coś… Wiadomo, że hałas jest szkodliwy dla zdrowia. Stałe przebywanie w pomieszczeniach o wysokim natężeniu hałasu męczy i psychicznie, i fizycznie, przeszkadza w spokojnym śnie i osłabia koncentrację.
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comWedług raportu na temat hałasu, który powstał na zlecenie AEG-Electrolux, wielu konsumentów w całej Europie chciałoby, aby sprzęt gospodarstwa domowego pracował ciszej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»