kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© vgstudio - Fotolia.comDużo się mówi o technikach ulepszania życia płciowego. Każda para z czasem znajduje własną drogę, aby było ono satysfakcjonujące, głównie dzięki umiejętności odgadywania wzajemnych upodobań i potrzeb. Prezentujemy wam 11 rad, które okażą się z pewnością bardzo przydatne.
 
 
© Andrey Kiselev - Fotolia.comDzięki badaniu Durex Global Sex Wellbeing Survey 2011 wiemy, które części świata radzą sobie najlepiej, a które najgorzej w rozgrywkach seksualnych.
 
 
fot. UnimilGra wstępna – czyli świetny początek, który sam w sobie może być celem zabawy. Każdy dzień może być wyjątkowy, ale Światowy Dzień Gry Wstępnej to dopiero okazja do szaleństwa i odkrywania nowych doznań. 9 listopada, bo o tym dniu mowa, może stać się dniem spełniania waszych marzeń seksualnych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »