kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Modelka Agnieszka Landa; Fot. Nikodem Szymański ; wizaż i stylizacja Karina CzaplaKobiece piękno nie zależy od rozmiaru. Potwierdzają to fotografie pięknych kobiet w dużych rozmiarach wykonane w ramach projektu Big Beautiful Women. Wyjątkowe zdjęcia są efektem kilkudziesięciu artystycznych sesji zdjęciowych, zorganizowanych na terenie całego kraju, z udziałem uznanych fotografików. Będzie je można oglądać na wystawie, która rusza w Warszawie już 27 października.
 
 
fot. Magiczne zakątki PolskiJuż niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne. Prezentowane na wystawach zdjęcia to nagrodzone w konkursie „” prace, których autorami są mieszkańcy wspomnianych miast oraz ich okolic.
 
 
fot. Jan GrabekOd 22 czerwca w Parku Saskim w Warszawie będzie można obejrzeć wystawę zdjęć Jana Grabka pt. "Ziemia Obiecana?". Wystawa ta inauguruje działalność stałej galerii plenerowej Polskiej Akcji Humanitarnej w Parku Saskim, której zamierzeniem jest prezentacja fotografii dokumentalnej skupiającej się na zagadnieniach globalnych.
 
 
fot. PAHPolska Akcja Humanitarna i Studio Melon zapraszają do Nizio Gallery w Warszawie na wystawę fotografii Marcina Sudera "Afganistan. Pragnienie życia".
 
 
fot. dcngallery.plDawniej robiono zdjęcia w czerni i bieli, ponieważ nie istniały inne możliwości. Dziś, w dobie aparatów cyfrowych, wciąż zdarzają się pasjonaci, którzy wybierają stare, bardziej skomplikowane metody fotografowania oraz wywoływania zdjęć. Dlaczego? Może z powodu poszukiwań duszy fotografii... Od jakiegoś czasu modne są rzeczy przywołujące klimat poprzednich epok.
 
 
21 lutego o godzinie 17.00 na Barce, zacumowanej przy Bulwarze Kurlandzkim u zbiegu ulic Podgórskiej i Gazowej w Krakowie, rozpocznie się wernisaż prac Anety Dziedziny. Autorka zatytułowała wystawę zdjęć Kaleidoscope.
 
 
Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny problem - co kupić komuś, kto ma wszystko i niczego nie potrzebuje? Jak co roku stajemy więc przed dylematem...
 
 
Styl folk, kolorowe dodatki i stonowane barwy bazowe - to tylko niektóre z trendów na nadchodzący 2010 rok. Jak donosi „Metropolitan Home" triumfy będą święcić wszelkie elementy, które sprawiają, że pomieszczenia stają się jeszcze bardziej zindywidualizowane.
 
 
W Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie 18 września została otwarta wystawa „Yoko Ono FLY, obiekty, fotografie, wideo, instalacje”. Jest na niej prezentowany dorobek artystki przedstawiający jej punkt widzenia na sprawy społeczne i polityczne. Wystawa „Fly” w założeniu ma zaakcentować kluczowe, decydujące wątki w bogatej i zróżnicowanej karierze artystycznej Yoko Ono. Prace zostaną zaprezentowane zarówno w przestrzeniach galerii CSW Zamek Ujazdowski, jak i w przestrzeni publicznej Warszawy. Ekspozycję można oglądać do 26 października.
 
 
W ramach organizowanych przez MTP targów Tex-Style w Poznaniu w dniach 4-6 marca odbędzie się pierwsza zbiorowa wystawa fotografii mody w Polsce - Fotofashion.pl. Na ekspozycji zaprezentowanych zostanie 66 zdjęć, wśród których znajdą się fotografie z kampanii wiodących firm odzieżowych w Polsce oraz marek obecnych na polskim rynku. Oprócz nich będzie można obejrzeć zdjęcia autorstwa indywidualnych twórców, m.in. Roberta Wolańskiego, Jacka Poremby, Wojciecha Wieteski czy Marka Straszewskiego oraz młodych i debiutujących fotografów.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »