kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Arkadiusz Jakubik fot. Kino ŚwiatArkadiusz Jakubik zakończył prace na nowym filmem zatytułowanym "Prosta historia o morderstwie".
 
 
fot. Olga Bołądź fot. ITI CinemaW sieci pojawił się nowy zwiastun komedii "Słaba płeć?".
 
 
fot. Renée Zellweger fot. UIPNowy film o przygodach Bridget Jones pojawi się w kinach jesienią przyszłego roku.
 
 
fot. 4 września wejdzie do kin nowy film w reżyserii Dariusz Glazera. "Mur" to historia ukazująca współczesnych Romea i Julię w świecie strzeżonych osiedli, klasowych podziałów oraz murów, którymi bogaci odgradzają się od biednych. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Schuchardta oraz Martę Nieradkiewicz.
 
 
fot. Monika Lenczewska TAKFILM NEXT FILMOd 16 października 2015 roku będzie można w polskich kinach oglądać „Obce niebo” – film w reżyserii Dariusza Gajewskiego, w którym główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa. To polsko-szwedzka opowieść o małżeństwie, którego życie z dnia na dzień zostaje wywrócone do góry nogami.
 
 
fot. Heavy MentalW najbliższy piątek 17 kwietnia do kin w całej Polsce wejdzie film "Heavy Mental". Produkcja w reżyserii Sebastiana Buttnego to szczery obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków. W rolach głównych zobaczymy trójkę młodych aktorów - Piotra Głowackiego, Grzegorza Stosza i Izabelę Nowakowską.
 
 
fot. Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska17 kwietnia wchodzi do kin najnowszy film Przemysława Wojcieszka znanego z takich filmów jak „Głośniej od bomb” czy „Made in Poland”. Bohaterkami produkcji „Jak całkowicie zniknąć” są Polka i Niemka, które spędzają razem noc w Berlinie.
 
 
fot. Tomasz Kot fot. Watchout ProductionsW Teatrze Polskim w Warszawie rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły. Najwięcej, bo aż 7 statuetek, otrzymał obraz "Bogowie".
 
 
fot. 15. Tydzień Kina HiszpańskiegoW dniach od 19 marca do 2 kwietnia 2015 roku odbędzie się w Polsce 15. Tydzień Kina Hiszpańskiego. Ten największy przegląd hiszpańskiej kinematografii poza samą Hiszpanią będzie miał miejsce w wybranych kinach w największych miastach w Polsce.
 
 
fot. Polskie gówno. reż. Grzegorz Jankowski, NEXT FILMW piątek 6 grudnia na ekrany polskich kin wejdzie film "Polskie gówno" - rock'n'rollowy musical o kulisach show-biznesu. Autorem scenariusza i odtwórcą głównej roli jest Tymon Tymański. Film został doceniony w czasie 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, gdzie był prezentowany w sekcji „Inne Spojrzenie” i zdobył prestiżową nagrodę publiczności.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»