kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Daniel Olbrychski. fot. archiwum aktoraW dniach od 18 do 26 października odbędzie się w Toruniu 12. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Honorowymi laureatami Złotych Aniołów - głównych nagród festiwalu - zostali aktorzy Daniel Olbrychski i Danuta Szaflarska oraz reżyser Jerzy Hoffman.
 
 
Juliette Binoche fot. MK2 ProductionsTajski obraz "Lung boonmee raluek chat" w reżyserii Apichatponga Weerasethakula otrzymał Złotą Palmę w Cannes. Nagrodzony film opowiada o umierającym mężczyźnie, który ostatnie chwile pragnie spędzić z rodziną na wsi. Jego spokój zakłóca m.in. duch zmarłej żony oraz syn, który po długiej nieobecności wraca do domu.
 
 
4 marca w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach rusza trzecia edycja FEMINOstrady - przeglądu filmów o tematyce kobiecej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »