kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Feromony.plCo mają wspólnego święta z feromonami? Na pozór zupełnie nic. Mimo wszystko jednak właśnie grudzień jest miesiącem, kiedy sprzedaż tych bezwonnych związków nagle wzrasta. Dlaczego?
 
 
© Vojtech Vlk - Fotolia.comGdy się boimy, nasz lęk - poprzez zapach ciała - jest odczuwalny przez osoby znajdujące się w naszym towarzystwie... Dotyczy to w szczególności kobiet, które, czując męski strach, same zaczynają się bać.
 
 
fot.  Alexander Raths / feromony.plNajnowsze badania nad feromonami ludzkimi udowadniają nie tylko fakt istnienia tych związków, ale również ich istotny wpływ na organizm człowieka.
 
 
fot. Feromony.plLatem, kiedy nasz organizm wydziela więcej feromonów, liczba miłosnych przygód zdecydowanie wzrasta, a urlopy są momentem, w którym przypadkowy seks z nieznajomym zdarza się częściej...
 
 
fot. Feromony.plNadchodzące lato to nie tylko okazja do odpoczynku i uzyskania pięknej opalenizny, ale też statystycznie większa szansa (i ryzyko) na przeżycie gorącego wakacyjnego romansu. Czy jesteśmy na to gotowi?
 
 
© photoCD - Fotolia.comPrzeprowadzone badania ujawniły, że kobiecy płacz ma wpływ na mężczyzn. Okazało się, że łzy nie tylko mają za zadanie oczyszczać oko, ale również prawdopodobnie odgrywają inną fizjologiczną rolę.
 
 
fot. Feromony.plJak działają związki emitowane przez ludzkie ciało? Feromony, bo o nich mowa, szczególnie latem stają się tematem dyskusji nie tylko swoich zwolenników i przeciwników, ale i autorytetów w dziedzinie seksualności.
 
 
fot. Feromony.plAmerykańskie badania potwierdzają, że nasza atrakcyjność latem wzrasta aż o 22,6 %. Okazuje się, że za wszystkim stoją feromony, które, wraz z nadejściem wysokich temperatur, ludzkie ciało wydziela intensywniej.
 
 
fot. Feromony.plSkąd bierze się wzajemna namiętność i przywiązanie? Czy takie stałe pożądanie da się właściwie kontrolować? Od czego zależy siła wzajemnych relacji i czy regułą jest, że po kilku latach związku musi ona przygasnąć?
 
 
fot. Feromony.plZdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»