kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. infowire.plAż 81% polskich dzieci spędza ferie w domu. Zaledwie niewielka grupa dzieci (19 procent) wyjedzie w tym roku na zimowy wypoczynek - wynika z badania Barometr Providenta. Największą grupę uczniów, którzy wyjadą na ferie stanowią gimnazjaliści, następnie dzieci ze szkół podstawowych. Tylko 2 procent dzieci powinno spodziewać się rodzinnego wyjazdu.
 
 
fot. Ferie w domuNie każdy rodzic może sobie pozwolić na wysłanie dziecka na zimowisko w górach. To nie jedyny sposób na spędzanie ferii zimowych. Przerwę w zajęciach szkolnych można wykorzystać w inny sposób. Oto kilka pomysłów na kreatywne, atrakcyjne ferie zimowe, w czasie których dzieci nie będą się nudziły.
 
 
fot. Na sportowoWczoraj rozpoczęły się ferie zimowe. To czas wypoczynku nie tylko dla uczniów - wielu z nas wybierze się na zimowy wypoczynek. Bez względu na to, czy wybieramy się na narty, czy będziemy spacerować nad morzem, warto spakować do walizki kilka zestawów ubrań. Najważniejsze przecież, aby były to stroje wygodne i ciepłe, a przy tym modne.
 
 
fot. Vippi DesignChoć niedawno mieliśmy dłuższą przerwę w nauce szkolnej, to uczniowie już wypatrują upragnionych ferii zimowych. Jeżeli planujemy dla naszej pociechy aktywny wypoczynek, warto pomyśleć o odpowiedniej garderobie dla dziecka. Co powinno znaleźć się w wyprawce dla ucznia na zimowe ferie?
 
 
fot. Rozgrzej swój mózgWielu rodziców już teraz zastanawia się, jakie atrakcje zapewnić swoim dzieciom w czasie zimowych ferii. Jeśli chcemy, aby nasza pociecha rozgrzała nieco mózg zimą, warto zdecydować na nieco mniej konwencjonalne spędzanie wolnego czasu, np. w Centrum Nauki Kopernik.
 
 
fot. Helen Doron EnglishTylko 13 procent rodziców zamierza w tym roku wysłać swoje pociechy na zimowy wyjazd - wynika z badań przeprowadzonych przez KPMG. To oznacza, że bardzo duża grupa dzieci zostanie w zimowe ferie w domach. Co zrobić, aby nie był to wypoczynek przed komputerem i telewizorem? Podpowiadamy jak zorganizować atrakcyjną rozrywkę dla dzieci, gdy zmuszone są zostać w mieście w czasie ferii.
 
 
© wildman - Fotolia.comNa ferie zimowe czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci. Jeżeli zamierzamy zafundować naszym pociechom wypoczynek na zimowisku czy obozie narciarskim, warto pomyśleć o ich bezpieczeństwie. Trudno ustrzec się przed kontuzjami i wypadkami, ale przed ich następstwami już możemy się zabezpieczyć. Na jaką polisę się zdecydować podpowiadają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego.
 
 
© auremar - Fotolia.comW pięciu województwach rozpoczęły się już ferie zimowe. Zaczyna się więc okres kiedy wielu Polaków korzysta z urlopu, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi. Expander ostrzega, że jeśli ferie chcemy spędzić na nartach lub snowboardzie warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu, nawet jeśli planujemy szusować tylko po polskich stokach.
 
 
Planując ferie zimowe, warto pomyśleć o nich już teraz. Dlaczego? Rezerwując przelot z miesięcznym wyprzedzeniem ceny połączeń są najkorzystniejsze. Wybierając się natomiast na narty do Włoch, za przelot u tanich przewoźników trzeba zapłacić ok. 80 zł w jedną stronę, z kolei nocleg ze śniadaniem w trzygwiazdkowym praskim hotelu wynosi niecałe 70 zł – wynika z analizy Tripsta.pl.
 
 
Sezon narciarsko-snowboardowy w pełni. Polacy w styczniu i w lutym tłumnie zmierzają na stoki zarówno te w Polsce jak i za granicą. Sporty zimowe co roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »