kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

W dniach 20 - 21 czerwca w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się Kongres Kobiet Polskich pod hasłem „Kobiety dla Polski - Polska dla kobiet". Jego celem będzie podsumowanie pozycji i roli kobiet w różnych dziedzinach życia w ostatnich 20 latach.
 
 
4 marca w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach rusza trzecia edycja FEMINOstrady - przeglądu filmów o tematyce kobiecej.
 
 
Wanda Nowicka laureatką Nagrody Uniwersytetu na Wygnaniu
Wanda Nowicka – polska działaczka ruchów kobiecych i praw człowieka - otrzymała od nowojorskiego Uniwersytetu New School Nagrodę Uniwersytetu na Wygnaniu (University-In-Exile Award). Została ona ustanowiona w celu uhonorowania osób i instytucji wspierających rozwój demokracji i praw człowieka.
 
 
fot. LadyfestToruński Ladyfest będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem promującym idee feministyczne w Polsce. Podczas sześciu dni Toruń ma stać się miastem kobiet. Ladyfest potrwa od 20 do 25 marca.
 
 
Zespół Badań nad Kobietami i Rodziną organizuje 20 lutego w Warszawie spotkanie, na którym mgr Elżbieta Korolczuk przedstawi referat na temat: „Relacja matka - córka: reprezentacje a rzeczywistość społeczna we współczesnej Polsce”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»