kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© chihana - Fotolia.comPyszne i zdrowe śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Co piąty Polak zdaje się ignorować ten fakt, wychodząc z domu bez śniadania. Zapracowani coraz częściej jemy ten posiłek w biegu lub w ogóle z niego rezygnujemy. Ten nawyk udziela się niestety też dzieciom. Tymczasem śniadanie musi dostarczyć energii potrzebnej do pracy i nauki. O pozytywnej sile drzemiącej w porannym posiłku warto pamiętać w czasie Europejskiego Dnia Śniadania obchodzonego 24 kwietnia.
 
 
© Serg Zastavkin - Fotolia.comZdaje Ci się, że z każdym dniem coraz bardziej wyczerpujesz zapasy energii w swoim organizmie i nie zniesiesz kolejnego dnia bez odrobiny słońca? To znak, że dopadło Cię zimowe przesilenie.Zdaje Ci się, że z każdym dniem coraz bardziej wyczerpujesz zapasy energii w swoim organizmie i nie zniesiesz kolejnego dnia bez odrobiny słońca? To znak, że dopadło Cię zimowe przesilenie.
 
 
fot. budynkipasywne.plKlimat naszej planety coraz częściej zaskakuje nie tylko zwykłych śmiertelników, ale także specjalistów od pogody. Huragany, trąby powietrzne, do tej pory nie spotykane w takiej skali na naszej szerokości geograficznej, zaczynają być czymś, do czego klimatolodzy każą nam się przyzwyczaić. Człowiek przez wiele lat swojej samolubnej egzystencji i konsumpcji zaszkodził przyrodzie w sposób niewyobrażalny. Szczególnie rozrzutnie marnowaliśmy energię.
 
 
fot. LuxmatInteligentne mieszkanie, które spełnia każde polecenie domownika oraz zapewnia mu bezpieczeństwo i wygodę – takie rozwiązania są już dostępne także w Poslce.
 
 
Świadoma Energia RWE Stoen to długofalowa kampania społeczna, której celem jest edukacja w zakresie racjonalnego korzystania z energii elektrycznej i promowanie idei oszczędności energii. Poprzez kontrolę codziennych zachowań i zwracanie uwagi na energooszczędne właściwości sprzętów gospodarstwa domowego można skutecznie i długofalowo zmniejszyć zużycie oraz ograniczyć koszty energii elektrycznej.
 
 
© atomicrooster - Fotolia.comZdecydowana większość, bo aż 82 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że najwięcej energii zużywa się na eksploatację budynków - wynika z sondażu "Polacy o oszczędzaniu energii" przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska.
 
 
W dniach 15 i 16 września w warszawskim centrum wyposażenia wnętrz Home City w centrum handlowo-rozrywkowego Blue City odbędą się III Targi systemów grzewczych i kominków „CIEPŁY DOM”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»