kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ rozwód_35822404_zimmytws-Fotolia.comKiedy ludzie decydują się na rozwód, często wydaje im się, że proces sądowy to jedynie formalność. Często jednak okazuje się, że w tych chwilach rodzą się z wielką siłą negatywne emocje. Jak przejść przez trudną często batalię rozwodową?
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comStres to niestety często znak czasu - nieunikniony towarzysz naszego życia zawodowego. Natłok obowiązków, rutyna i presja czasu – to połączenie skutkuje negatywnymi emocjami w pracy i często przenosi się również na sprawy osobiste. Czy można ograniczyć skutki działania stresu w życiu zawodowym i poza nim?
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comStres jest nieodłącznym elementem naszego życia zawodowego. O negatywne emocje w czasie pracy przecież nie trudno - natłok obowiązków, presja czasu i rutyna przyczyniają się do ich powstania. Sytuacja konfliktowa zawsze ma zły wpływ atmosferę w miejscu pracy. Jak kontrolować nasze emocje?
 
 
fot. @ ecommerce_35144942_VRD - Fotolia.comWpływ na nasze decyzje zakupowe ma z pewnością wiele czynników. Podobno kupując jakąkolwiek rzecz, działamy świadomie zaledwie w pięciu procentach. Resztę stanowią emocje, nasz nastrój, doświadczenie, potrzeby oraz opinie innych ludzi. Okazuje się na im bardziej emocjonalna opinia, tym dla nas ciekawsza i bardziej wpływowa.
 
 
fot. HighlitePRNadchodzi jesień, zaczęła się szkoła i co raz częściej zastanawiamy się, co zrobić by na dłużej zatrzymać atmosferę gorącego lata. Zewsząd bombardowane jesteśmy informacjami jak zachować piękną opaleniznę czy walczyć z pourlopową chandrą. A co kiedy jesień przebiegle wkrada się do naszego życia zmieniając nasz związek w szary, monotonny byt pozbawiony wszelkiej radości i energii?
 
 
© auremar - Fotolia.comZ wyników badań przeprowadzonych przez naukowców ze Szkoły Zdrowia Publicznego i Oddziału Psychologii Uniwersytetu w Michigan – partnerzy, którzy nie tłumią swoich negatywnych uczuć w sytuacjach konfliktowych żyją dłużej, niż osoby, które ukrywają gniew i nie reagują na niesłuszną – ich zdaniem krytykę.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»