kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 20141 września rusza internetowe głosowanie na Rzekę Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez Klub Gaja. Do tytułu pretenduje w tym roku 11 rzek – kandydatek. Ambasadorką konkursu Rzeka Roku jest podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska.
 
 
fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 2014We wrześniu o tytuł Rzeki Roku 2015 konkurować będzie 11 finalistek – rzek, które zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Klub Gaja. Rzekę 2015 roku będzie można wybrać w ogólnopolskim, internetowym głosowaniu.
 
 
fot. infowire.plChoć Polacy coraz częściej stawiają na ekologię, to w dalszym ciagu wiele osób wyrzuca wszystkie odpady do jednego kosza lub je spala. W 2014 roku 68 procent rodaków zadeklarowało, że regularnie segreguje śmieci. To oznacza, że wciąż uczymy się segregowania odpadów.
 
 
fot. Kubusiowi Przyjaciele Natury11 lutego przypada Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To doskonała okazja, aby zwrócić uwagę małego dziecka na kwestie szacunku do roślin i zwierząt. Kilka sposobów na różne aktywności i zabawy, które budują u najmłodszych wrażliwość na piękno przyrody przedstawia Małgorzata Jabłońska, ekspert współpracujący z programem edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
 
 
fot. Fot. Wojciech Grzanka. Dąb SłowianinOd początku lutego można głosować na Europejskie Drzewo Roku. W tym międzynarodowym konkursie bierze udział polski kandydat - dąb Słowianin z Dębiny w województwie dolnośląskim. To zwyciezca krajowego konkursu Drzewo Roku 2014.
 
 
fot. zdrowie zaczyna sie od skórySkóra niemowlęcia jest delikatna i cienka, a zatem skłonna do podrażnień. Z tego względu wymaga sporo uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. Warto zwrócić uwagę na kosmetyki, które stosujemy do niemowlęcej skóry. Dobrym rozwiązaniem są kosmetyki ekologiczne, pozbawione szkodliwych substancji, a przy tym przyjazne środowisku.
 
 
fot. Rzeka WieprzówkaOd pierwszych dni września będzie można wybierać Rzekę Roku 2014. To konkurs organizowany przez Klub Gaja w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”. Plebiscyt, którego ambasadorką jest znana podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska, zachęca do poznawania i dbania o dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i społeczne rzek oraz akwenów. W finale znalazło się 11 rzek, na które mogą głosować internauci.
 
 
fot. Klub Gaja/Tomek Pikuła – Dąb Słowianin, Drzewo Roku 2014.W tegorocznej edycji plebiscytu na Drzewo Roku 2014 organizowanej w ramach programu Święto Drzewa Klubu Gaja zwyciężył Dąb Słowianin z Dębiny w województwie dolnośląskim. Triumfator będzie reprezentował nasz kraj w międzynarodowym konkursie Europejskie Drzewo Roku 2015.
 
 
fot. Klub Gaja. Tomek Pikuła-Rzeka Roku 2013-WieprzówkaW organizowanym przez Klub Gaja konkursie na Rzekę Roku 2014 wybrano finalistki. Spośród ponad czterdziestu zgłoszeń jury konkursowe wybrało jedenaście polskich rzek. To druga edycja konkursu w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”, w której poszukiwano szczególnych miejsc nad rzekami, istotnych dla przyrody, historii i kultury danej społeczności lokalnej. Rzekę - zwyciężczynię poznamy we wrześniu.
 
 
fot. bondexNaturalne, białe przestrzenie, oszczędne w formie, a przy tym pozbawione banalnych rozwiązań aranżacje - to znaki rozpoznawcze stylu kopenhaskiego. Jeśli lubimy prostotę i chcemy być bliżej natury to rozwiązanie dla nas. Po czym poznać wnętrze w skandynawskim stylu podpowiada marka Bondex.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»