kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot.sxc.huWolność wyboru, samodzielność oraz nienormowany tryb pracy to podstawowe zalety bycia freelancerem. Taka forma zatrudnienia jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także stylem życia. Jeśli chcemy wybrać tę drogę, musimy wiedzieć, że poza przyjemnościami będą czekać nas również dodatkowe obowiązki. Dlatego aby ułatwić sobie trudne początki, warto dowiedzieć się, jakie pułapki czyhają po założeniu takiej działalności.
 
 
Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.
 
 
16 lutego Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak zwrócił się do Przewodniczącego Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sławomira Piechoty przekazując swoje stanowisko w związku z planowanymi pracami Komisji nad poselskim projektem ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i umorzeniu składek emerytalno - rentowych.
 
 
Politechnika Wrocławska Biuro Grantów i Funduszy Europejskich zaprasza na międzynarodową konferencję „Femstart”, poświęconą wspieraniu kobiet naukowców w zakładaniu własnych firm.
 
 
Biorąc pod uwagę problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem pracy przez kobiety powyżej 50 roku życia, Anna Kalata, Minister Pracy i Polityki Społecznej podjęła decyzję o przeznaczeniu środków rezerwy Funduszu Pracy w wysokości 15 mln zł na realizację Programu Aktywna Kobieta. Środki te posłużą realizacji projektów aktywizacji zawodowej kobiet przygotowanych przez powiatowe urzędy pracy i zgłoszonych przez samorządy powiatów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»