kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. infowire.plSamowolna wycinka drzew jest obwarowana w Polsce wysokimi karami. Ubiegłoroczna nowelizacja prawa przyniosła jednak niższe opłaty za tego typu działanie. Zmniejszono ponadto kary za nieuprawnione usunięcie, ale w przypadku niektórych drzew nadal obowiązuje zezwolenie na wycinkę.
 
 
fot. colour-your-life.plMiłośnikom roślin żywotnik o popularniejszej nazwie tuja kojarzy się zazwyczaj z żywopłotem. Niesłusznie, gdyż tuje mogą być wszechstronnie wykorzystywane w ogrodach, parkach, zieleńcach czy placach zabaw.
 
 
fot. BoschRośliny ozdobne, aby były piękne i zdrowe, należy pielęgnować przez cały rok. Podcinanie suchych, bądź chorych gałązek to zabieg podstawowy, dzięki któremu roślina prawidłowo się rozwija. Za to uzyskanie kształtnego żywopłotu, symetrycznego drzewka, czy innych, ciekawych form jest możliwe tylko dzięki precyzyjnemu przycięciu. Zabieg ten wymaga zarówno wiedzy o pielęgnowanych roślinach, zmysłu estetycznego, jak też odpowiednich narzędzi.
 
 
Łagodna zima i wczesna wiosna to czas, który powinniśmy poświęcić drzewom i krzewom rosnącym w naszych ogrodach. Właśnie w tym okresie należy przeprowadzić zabiegi mające na celu pobudzenie roślin do szybszego wzrostu czyli tzw. cięcie prześwietlające.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»