kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DutchhouseOrnamenty, kolory, materiały i formy wnętrzarskie w tym sezonie wkraczają dumnie do świata przyrody. Okazuje się, że natura jest trendy – tak wynika z obserwacji targów artykułów wyposażenia wnętrz Maison & Objet, które właśnie zakończyły się w Paryżu.
 
 
fot. podloga drewniana koppWrzawa świąteczna i sylwestrowa już za nami, ale po tych szczególnych chwilach w roku mogły pozostać pamiątki na naszym parkiecie. Kiedy po rodzinnym spotkaniu i zabawie kończącej stary rok pozostają na podłodze tłuste plamy, zastanawiamy się jak zaradzić temu problemowi. Co zrobić, gdy znane nam metody na czyszczenie parkietu zawiodą?
 
 
fot. Westwing.plJesienią chętniej i częściej przebywamy w naszych domach, warto zatem pomyśleć o przygotowaniu wnętrza na spotkanie z następczynią lata. Przed nami najbardziej malownicza pora roku, która obfituje w piękne barwy, a te pomogą nam ocieplić domowe wnętrze. Westwing.pl podpowiada, jak wykorzystać do tego celu proste dodatki.
 
 
fot. kopp_dab_nevadaUrządzanie wnętrza, które będzie spełniało wszystkie nasze wymagania to spore wyzwanie. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników i dograć ze sobą ogromną ilość detali. Podłoga to fundament każdej aranżacji i warto rozpocząć planowanie właśnie od jej wyboru. Efekt wizualny nie powinien przesłonić nam walorów użytkowych. Jakich błędów unikać przy wyborze podłogi do naszego mieszkania?
 
 
fot. drzwi i podłogi vox2Czy to da się pogodzić? Wielu z nas posiada czworonożnych przyjaciół. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że drewniana podłoga i pazury psa czy kota to niebezpieczne połączenie. Zimą, kiedy zwierzęta częściej przebywają w domach, oczywistym jest, że szkody wyrządzone przez nie mogą być znaczne. Jak zapobiegać takim sytuacjom i sprawić, by zwierzaki nie poruszały się w naszych pokojach jak słonie w składzie porcelany?
 
 
fot. Altax schody lakierPosiadacze domów zapewne nieraz zastanawiali się jak zabezpieczyć drewniane schody przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Zadrapania i otarcia drewnianej powierzchni schodów należą do najczęstszych ze względu na bardzo intensywną eksploatację. Jak zadbać odpowiednio o drewniane schody, aby uniknąć ich uszkodzeń?
 
 
fot. Porta InspireStyl carskiej Rosji we wnętrzu? Jeśli lubisz luksus, przepych i złote obicia to aranżacja stworzona dla Ciebie. Ta stylizacja pasuje nie tylko do pałaców czy wielkich domów, ale z powodzeniem może zdobić również zwykłe mieszkanie. Istotą przeobrażeń we wnętrzu w stylu rosyjskim musi być odpowiedni dobór barw, dodatków i mebli.
 
 
© Aleksandr Bedrin - Fotolia.comWielu z nas drewniane ściany i sufity przypominają góralskie chaty, ale też i niezbyt urokliwą boazerię z PRL-u. Dziś drewno we wnętrzach ma nieco inny wymiar, pomimo, że stosowane na ścianach i suficie, to jego zadaniem jest przede wszystkim za zadanie ocieplić pomieszczenie. Jak zabezpieczyć drewno, by długo cieszyło oko swoim pięknem?
 
 
fot. kopp-dab-nevada naturPolacy coraz chętniej zapraszają do swoich mieszkań angielski styl. To ukłon w stronę eleganckich, delikatnych, kwiatowych motywów w salonie, drewnianej podłogi oraz solidnych dębowych mebli z historią. Obowiązkowym elementem wnętrza w stylu windsorskim są pamiątki rodzinne i kominek, który ma zapewnić ciepło, a przy tym swojską atmosferę.
 
 
Bez względu na to, ile czasu poświęcamy każdej nocy na sen i jak wiele czerpiemy z tego przyjemności, jedno nie ulega wątpliwości - bez niego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Skoro więc już coś robimy, róbmy to porządnie. W tym przypadku najlepiej w zgodzie z naturą.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»