kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. KiKBez względu czy wybieramy się na rozmowę rekrutacyjną, czy stoimy na szczycie kariery naszym sprzymierzeńcem jest odpowiednia garderoba. Styl ubioru podlega ocenom, zwłaszcza w środowisku biznesowym - z tego względu jego rola wzrasta. Jakie stroje powinny wybierać kobiety biznesu?
 
 
fot. CamaieuPo letnim urlopie przychodzi czas na powrót do codziennych obowiązków. Marka Camaieu przygotowała powakacyjną kolekcję mody biurowej.
 
 
fot. AliganzaBiurowy dress code wcale nie musi oznaczać całkowitego pożegnania z modą. Jeśli pracujemy w biurze nie jesteśmy skazane jedynie na dopasowane garsonki i buty na prostym słupku. W nowej kolekcji Business marki Simple CP pojawiają się sukienki, asymetryczne koszule i inne rozwiązania zgodne ze światowymi trendami, które z powodzeniem można założyć do biura, ale też nosić poza nim.
 
 
fot. sugarfreeJeśli musimy przestrzegać w pracy dress codu, nie zawsze jesteśmy skazane na niemodne ubrania. W pracy można wyglądać modnie, z klasą, a przy tym kobieco. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest sukienka, która może być bazą dla różnych stylizacji. Swój przepis na firmowy dress code można znaleźć np. w kolekcji sugarfree.
 
 
© michaeljung - Fotolia.com.comDress code jest zbiorem zasad, które normują sposób ubierania się w pracy. Z ankiety przeprowadzonej przez portal Praca.pl wynika, że obecnie istnieje tendencja do zwiększania swobody pracowników w decyzjach dotyczących ich strojów w miejscu pracy. Jednocześnie spora grupa polskich pracowników przestrzega na co dzień ustalonych w firmie zasad dress codu.
 
 
fot. GaPaCzerwona sukienka to nasza kobieca broń - jest elegancka, a równocześnie bardzo seksowna i, co istotne, ponadczasowa. Można z nią eksperymentować i za każdym razem prezentować odmienny image, zaskakując w najlepszym stylu!
 
 
Zbliża się lato, a wraz z nim temperatury zachęcające do odkrywania większych partii ciała i noszenia lekkich tkanin. Nie zawsze jednak letni strój jest adekwatny do danej sytuacji - zwłaszcza jeśli pracujemy w biurze i na co dzień odbywamy biznesowe spotkania. Jak należy się ubierać latem, by czuć się swobodnie a jednocześnie swoim strojem godnie reprezentować firmę?
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »