kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. GARDENAWiększość z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym oczy cieszą wielobarwne kwiaty, które wprowadzają do naszego otoczenia świeżość i energię. Nie zawsze możemy cieszyć się własnym ogrodem. W tej sytuacji warto pomyśleć o stworzeniu mini-zieleńca w domowym zaciszu. Jak stworzyć własną kompozycję kwiatową w doniczce, podpowiada GARDENA.
 
 
fot. doniczki GalicjaJeśli nie mamy własnego ogródka czy działki, a kochamy zieleń i kwiaty, pozostają nam rośliny doniczkowe. Aby zmienić na wiosnę wygląd naszego domowego parapetu, możemy dobrać kolorowe osłonki czy doniczki. Wystarczy niewiele, aby domowy ogród zakwitł pięknymi barwami.
 
 
© Brebca - Fotolia.comW każdym sklepie ogrodniczym i kwiaciarni półki uginają się od różnego rodzaju doniczek i pojemników przeznaczonych do domowej uprawy roślin ozdobnych. W zależności od wystroju wnętrza czy balkonu oraz od własnych upodobań możemy wybierać między plastikiem i wikliną, metalem i gliną, drewnem i betonem. Warto jednak poznać właściwości tych materiałów, aby dobrać odpowiednie pojemniki dla naszych roślin.
 
 
© DLeonis - Fotolia.comNa dworze coraz cieplej, więc już wkrótce nasze balkony i tarasy zamienią się w mini – ogrody. Większość z nas sporo uwagi poświęca doborowi roślin i doniczek, sprawę ziemi pozostawiając odłogiem.
 
 
© thoren90 - Fotolia.comZioła przyprawowe na dobre zagościły w naszych kuchniach. Wraz ze wzrostem popularności kuchni włoskiej czy francuskiej coraz chętniej zaczęliśmy używać bazylii, tymianku, estragonu, a i typowo polska kuchnia nie stroni przecież od ziółek: majeranek, koperek czy lubczyk to przyprawy znane u nas od wielu lat, choć do niedawna nieco zapomniane.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»