kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. GARDENAWiększość z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym oczy cieszą wielobarwne kwiaty, które wprowadzają do naszego otoczenia świeżość i energię. Nie zawsze możemy cieszyć się własnym ogrodem. W tej sytuacji warto pomyśleć o stworzeniu mini-zieleńca w domowym zaciszu. Jak stworzyć własną kompozycję kwiatową w doniczce, podpowiada GARDENA.
 
 
fot. doniczki GalicjaJeśli nie mamy własnego ogródka czy działki, a kochamy zieleń i kwiaty, pozostają nam rośliny doniczkowe. Aby zmienić na wiosnę wygląd naszego domowego parapetu, możemy dobrać kolorowe osłonki czy doniczki. Wystarczy niewiele, aby domowy ogród zakwitł pięknymi barwami.
 
 
© Brebca - Fotolia.comW każdym sklepie ogrodniczym i kwiaciarni półki uginają się od różnego rodzaju doniczek i pojemników przeznaczonych do domowej uprawy roślin ozdobnych. W zależności od wystroju wnętrza czy balkonu oraz od własnych upodobań możemy wybierać między plastikiem i wikliną, metalem i gliną, drewnem i betonem. Warto jednak poznać właściwości tych materiałów, aby dobrać odpowiednie pojemniki dla naszych roślin.
 
 
© DLeonis - Fotolia.comNa dworze coraz cieplej, więc już wkrótce nasze balkony i tarasy zamienią się w mini – ogrody. Większość z nas sporo uwagi poświęca doborowi roślin i doniczek, sprawę ziemi pozostawiając odłogiem.
 
 
© thoren90 - Fotolia.comZioła przyprawowe na dobre zagościły w naszych kuchniach. Wraz ze wzrostem popularności kuchni włoskiej czy francuskiej coraz chętniej zaczęliśmy używać bazylii, tymianku, estragonu, a i typowo polska kuchnia nie stroni przecież od ziółek: majeranek, koperek czy lubczyk to przyprawy znane u nas od wielu lat, choć do niedawna nieco zapomniane.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »