kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Baranki_PraktikerJuż za kilka w dni w naszych domach zapanuje świąteczny nastrój. To doskonała okazja, aby nadać naszemu wnętrzu szczególnego charakteru. Oto kilka propozycji, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą jak nadać mieszkaniu unikalnego charakteru. W tym sezonie miksujemy styl nowoczesny z rustykalnym.
 
 
fot. infowire.plSamowolna wycinka drzew jest obwarowana w Polsce wysokimi karami. Ubiegłoroczna nowelizacja prawa przyniosła jednak niższe opłaty za tego typu działanie. Zmniejszono ponadto kary za nieuprawnione usunięcie, ale w przypadku niektórych drzew nadal obowiązuje zezwolenie na wycinkę.
 
 
fot. DutchhouseOrnamenty, kolory, materiały i formy wnętrzarskie w tym sezonie wkraczają dumnie do świata przyrody. Okazuje się, że natura jest trendy – tak wynika z obserwacji targów artykułów wyposażenia wnętrz Maison & Objet, które właśnie zakończyły się w Paryżu.
 
 
fot. Kalkulatory budowlaneBudowa domu to zwykle przedsięwzięcie, które wymaga koordynacji wielu działań, a także rozważnego planowania budżetu całej inwestycji. Ile będzie kosztowała budowa średniej wielkości domu na początku 2016 roku, sprawdził serwis Kalkulatory Budowlane.
 
 
fot. WłamywaczTylko w czasie tegorocznych wakacji dokonano w Polsce prawie 12 tysięcy włamań z kradzieżą, z czego co piąte dotyczyło domów i mieszkań - wynika z danych Komendy Głównej Policji. Złodzieje wykorzystują nasz brak czujności i często świadomości dotyczącej bezpieczeństwa. Jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem i jakie metody stosują włamywacze?
 
 
© Szasz-Fabian Erika - Fotolia.comWydawać by się mogło, że lato jest najlepszą porą roku na budowę domu. Zdarza się jednak, że nie jesteśmy w stanie zaplanować dogodnego terminu rozpoczęcia takiego przedsięwzięcia. Co zrobić, gdy musimy wystartować z budową w sezonie jesienno-zimowym. Czy warto rozpoczynać inwestycje, gdy pogoda nie zawsze sprzyja?
 
 
fot. WłamywaczWedług statystyk Komendy Głównej Policji, w ubiegłym roku odnotowano prawie 107 tys. włamań do mieszkań. W Polsce średnio co 15 minut dochodzi do zgłoszenia kradzieży z włamaniem do domu bądź mieszkania. Okazuje się, że ponad 80 procent mieszkań nie jest właściwie zabezpieczona przed kradzieżą – wynika z analizy firmy Elephant.
 
 
fot. SITSKluczową kwestią przy urządzaniu domu czy mieszkania jest dopasowanie przestrzeni do stylu życia mieszkańców. Idealna aranżacja pomieszczeń powinna uwzględniać nasze potrzeby oraz tryb życia jaki prowadzimy. Jak funkcjonalnie urządzić wnętrze?
 
 
fot. Max-FlizTo jedno z najważniejszych wnętrz w całym domu, które powinno łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę. Modnie urządzona łazienka nie zawsze oznacza surową formę i minimalizm. Tym, którzy tęsknią za klasycznym pięknem i subtelną elegancją, wychodzi naprzeciw stylistyka retro.
 
 
fot. BoschSamodzielny remont łazienki jest sporym wyzwaniem. Wymaga odpowiedniego zaangażowania i precyzyjnego wykonania prac. Najtrudniejszym zadaniem remontowym jest niewątpliwie położenie płytek. Do tego celu konieczne są specjalistyczne narzędzia, które ułatwią pracę każdemu majsterkowiczowi.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»