kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wiemy o ogromnym znaczeniu prawidłowej suplementacji witamin i minerałów dla zdrowia człowieka. Wiemy o konieczności suplementacji kwasu foliowego przez <a id="a_nsitsp_0">kobiety</a> w ciąży. Ale ciągle zbyt mało mówi się o ogromnym znaczeniu suplementacji kwasu DHA.
 
 
© K.-U. Häßler - Fotolia.comPotencjalne korzyści płynące z obfitującej w kwasy tłuszczowe omega - 3 i omega - 6 diety matki podczas ciąży i karmienia piersią od lat poddawane są badaniom, jest jednak coraz więcej dowodów na to, że kwasy te mają kluczowe znaczenie zarówno dla zdrowia matki, jak i rozwoju dziecka.
 
 
Na talerzu przyszłej mamy (ale także kobiety dopiero planującej zajście w ciążę) nie powinno zabraknąć produktów zawierających kwas foliowy i żelazo. Odpowiedni poziom tych składników zapewnia dziecku prawidłowy rozwój już od chwili poczęcia, ale nawet przy racjonalnej diecie nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiednich ilości żelaza i kwasu foliowego z pożywienia, trzeba więc wzbogacić ją suplementami.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»