kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Superated + Labour of Wood25 września w stolicy Austrii rozpocznie się Wiedeński Tydzień Designu – Vienna Design Week 2015. Do 4 października miłośnicy designu będą brać udział w wystawach, wykładach, dyskusjach panelowych i innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
 
 
fot. bondexNaturalne, białe przestrzenie, oszczędne w formie, a przy tym pozbawione banalnych rozwiązań aranżacje - to znaki rozpoznawcze stylu kopenhaskiego. Jeśli lubimy prostotę i chcemy być bliżej natury to rozwiązanie dla nas. Po czym poznać wnętrze w skandynawskim stylu podpowiada marka Bondex.
 
 
fot. River Island. AliganzaZbliżający się sezon karnawałowy to powód, aby zwrócić uwagę na najnowsze trendy w modzie. W listopadzie należy zabłysnąć garderobą – na topie są bogate zdobienia, połyskujące kamienie i cekiny. Naprzeciw wychodzi kolekcja River Island, która na myśl przywodzi Las Vegas.
 
 
fot. f1 das_geschaeft_06Wiedeń przygotował dla miłośników designu prawdziwą atrakcję – 8 listopada odbędzie się w tam pierwsza Noc Designu. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie Wiednia jako miasta designu i zaprezentowanie austriackiej stolicy jako miejsca sprzyjającego projektantom. Noc Desingu jest kulminacyjnym wydarzeniem wiedeńskiej Jesieni Designu.
 
 
fot. deanteCzasy, kiedy od elementów wyposażenia wnętrz oczekiwaliśmy tylko funkcjonalności już minęły. Polacy stają się coraz bardziej wymagający i świadomi w kwestii wzornictwa, a dowodem tego jest stały wzrost zainteresowania przedmiotami użytkowymi innymi niż standardowe.
 
 
Już 26 listopada na New Look Design 2006 do Polski przyjeżdża znany na świecie projektant Alain Mikli.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»