kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Baranki_PraktikerJuż za kilka w dni w naszych domach zapanuje świąteczny nastrój. To doskonała okazja, aby nadać naszemu wnętrzu szczególnego charakteru. Oto kilka propozycji, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą jak nadać mieszkaniu unikalnego charakteru. W tym sezonie miksujemy styl nowoczesny z rustykalnym.
 
 
fot. AmbitionOprócz choinki i prezentów warto w okresie świątecznym przygotować stosowane dekoracje stołu. Przy nim bowiem spędzimy w święta Bożego Narodzenia sporo czasu. W jakich kolorach dobierać dodatki, obrusy i inne dekoracje, aby stół świąteczny były wyjątkowy?
 
 
fot. home&youCiepłe barwy, leśne motywy, radosne dekoracje – to sposób na zachowanie lata jak najdłużej w każdym wnętrzu. Jak utrzymać wakacyjny klimat w naszych czterech kątach? Marka home&you proponuje dodatki i domowe akcesoria utrzymane w klimacie złotej jesieni.
 
 
fot. home&youCały rok czekaliśmy na truskawki. Cierpliwość właśnie została nagrodzona - są już na straganach i w ogródkach. Motyw truskawki można z powodzeniem wykorzystać do dekoracji kuchni. Home&you przygotowało specjalną kolekcję dla miłośników truskawek.
 
 
fot. home&youBiel, czerń czy może czerwień? Okazuje się, że łazienka może być wnętrzem, które można dopasować nie tylko do powierzchni, stylu całego naszego domu czy mieszkania, ale również do cech naszej osobowości. Stylistka home&you radzi, jakie kolory dobrać, aby powstała spójna aranżacja.
 
 
fot. Kolekcja Natural Charm. Home and youW czasie Wielkanocy sporo czasu spędzimy przy stole z naszymi rodzinami. Świąteczny stół winien się zatem wyróżniać szczególną oprawą. Trzeba pamiętać, że nie tylko potrawy, ale też i elementy nakrycia posiadają własną symbolikę. Jakie dekoracje wybrać na wielkanocny stół, podpowiada stylistka home&you Hanna Maruta.
 
 
fot. lotari wnętrzePo zimie nasze wnętrza potrzebują nowego oddechu. Przeprowadzenie zmian w salonach czy sypialniach wydaje się niemal koniecznie. Na wiosnę warto wprowadzić do wnętrza światło oraz ciepłe barwy. Nie trzeba wiele - wystarczy parę prostych zabiegów, aby najpiękniejsza pora roku na dobre zagościła w naszym domu.
 
 
fot. home-you. Stroik DoubleroseCo prawda zimę w tym roku mamy dość łagodną, ale wszyscy tęsknimy już za wiosną. Czemu zatem nie przyspieszyć jej przyjścia? Polne kwiaty, kolorowe motyle i tęcza barw mogą pomóc przyjść wiośnie nieco szybciej, zwłaszcza, jeśli wprowadzimy do naszego wnętrza odpowiednie elementy dekoracyjne.
 
 
fot. pozachodzie3Z każdym rokiem coraz chętniej ozdabiamy nasze domy i mieszkania z okazji Hallowen. Sklepy prezentują tu bogatą ofertę dekoracji związaną z tym świętem. Tymczasem własny dom można upiększyć bez wielu zbędnych wydatków. Jak samodzielnie przygotować oryginalne, halloweenowe ozdoby?
 
 
© dmytromykhailov - Fotolia.comZbliżające się tegoroczne Święta Wielkanocne zbiegają się ze zmianą pór roku. Po dokuczliwej i długiej zimie z przyjemnością ozdabiamy swoje domy. Dekoracje na Wielkanoc to już nie tylko pięknie nakryte stoły, ale też przybrane okna czy meble. Do dyspozycji mamy ogromny wybór świątecznych dekoracji – od kwiecistych wianków po ręcznie ozdabiane pisanki.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»