kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© poligonchik - Fotolia.comKobiety częściej niż mężczyźni nadają osobisty charakter wnętrzom i używają do tego celu większej liczby przedmiotów. Najchętniej panie upiększają pokój dzienny, a najrzadziej kuchnię – wynika z badania personalizacji mieszkań i domów, które przeprowadziła studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Okazuje się, że z wiekiem wzrasta nasza chęć dekorowania sypialni, w związku z potrzebą intymności i przywiązania.
 
 
fot. villaitalia.plKomponując aranżację wielkanocnego stołu trzeba pamiętać o dwóch podstawowych zasadach: dekoracje powinny nawiązywać do budzącej się o tej porze roku przyrody oraz do głęboko zakorzenionych w naszej tradycji symboli.
 
 
fot. fortressgifts.plModne, ciekawe wiosenne dodatki mogą być wyprodukowane z... filcu. Połączenie finezji materiału, niebanalnego wzornictwa i walorów użytkowych powoduje, że filc może być twórczo wykorzystany.
 
 
Haute couture, czyli egzemplarze unikalne, szyte na miarę, były niegdyś dostępne tylko dla najbogatszych dam. Dzisiaj sfera ta jest nadal przywilejem zamożnych, jednak każda kobieta może sprawić, że jej otoczenie nabierze znamion oryginalności. Kluczem do tego jest elegancja, która ze smakiem może przyozdabiać każdą dziedzinę naszego życia, począwszy od menu, poprzez zawartość garderoby czy wystrój wnętrz.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»