kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Home&youCelebracja wspaniałych chwil, podczas których możesz miękko zanurzyć się w ulubionym kocu, słuchać relaksującej muzyki, odkrywać niezwykłe historie na kolejnych stronach książki lub oglądać fascynujący serial. Zamknij oczy i pomyśl o tym, co sprawia, że czujesz w środku tę wspaniałą błogość. Znajdź czas na to, aby czerpać radość z drobiazgów. Odkryj hygge!
 
 
fot. LidlKolejnym celem kulinarnej podróży Lidla jest Skandynawia, która Polakom kojarzy się głównie z krystalicznie czystą przyrodą oraz znanym producentem mebli. Jednakże rejon ten ma bardzo ciekawe tradycje kulinarne.
 
 
Od soboty Duńczycy zapłacą więcej za masło czy chipsy. Rząd wprowadził podatek od tłuszczów nasyconych. Autorzy zmian oszacowali, że nowy podatek oznacza wpływy do budżetu w wysokości około 2,2 miliardów koron duńskich i zmniejszenie spożycia tłuszczów nasyconych o blisko 10 procent oraz spadek spożycia masła o około 15 procent.
 
 
Owoce morza, ryby oraz wołowina ulubionymi składnikami dań polskich pań. A wszystko to przyprawione sosem sojowym, oliwą z avocado i limonki, pieprzem i świeżymi ziołami. Szefowie kuchni hotelu The Westin Warsaw przez 12 miesięcy dokładnie obserwowali kobiece wybory oraz recenzje dań i na tej podstawie przygotowali kulinarną analizę preferencji Polek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»