kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© vgstudio - Fotolia.comDużo się mówi o technikach ulepszania życia płciowego. Każda para z czasem znajduje własną drogę, aby było ono satysfakcjonujące, głównie dzięki umiejętności odgadywania wzajemnych upodobań i potrzeb. Prezentujemy wam 11 rad, które okażą się z pewnością bardzo przydatne.
 
 
© Coka - Fotolia.comFirma Eli Lilly od kilku lat bada czynniki, które mają kluczowe znaczenie dla udanej relacji między dwojgiem ludzi. „Nasze analizy pozwoliły rozwikłać odwieczną tajemnicę miłości,” mówi Krzysztof Ramzia, manager firmy. „Mamy nadzieję, że to pomoże wielu parom uczynić ich związek lepszym i szczęśliwszym.” – dodaje Ramzia.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comNie przytula, nie całuje, nie prawi komplementów – takie zarzuty pod adresem partnerów często można usłyszeć na „babskich wieczorkach”. Na męskich spotkaniach „przy piwku” też można czasem usłyszeć, że „zimna, nieczuła, karierowiczka”… Wbrew panującym stereotypom, nie tylko kobiety potrzebują czułości.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»