kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DeichmannKobiety cenią je za elegancję i uniwersalność. Dlatego w tym sezonie firma Deichmann proponuje klientkom czółenka w dwóch różnych odsłonach.
 
 
Kobieta zmienną jest - każda z nas czasem bywa zmysłową i romantyczną dziewczyną, czasem uwodzicielskim wampem albo elegancką kobietą. Najlepszym odzwierciedleniem naszego samopoczucia jest przede wszystkim odpowiednio dobrany ubiór i makijaż. W tym sezonie styliści pozwalają nam czerpać z wielu stylów i fasonów. Najnowsza kolekcja butów Deichmann jest bardzo różnorodna.
 
 
fot. DeichmannModa na wiosnę i lato 2009 będzie niezwykle fantazyjna i różnorodna. Obok długich, wykończonych falbankami sukienek, zwiewnych, krótkich spódnic oraz dzwonów i tunik, które nawiązują do romantycznego stylu hippie, wywodzącego się z lat siedemdziesiątych, kobiety w 2009 roku najchętniej ubierać będą przylegające do ciała jeansy – rurki lub modele z wysoką talią i luźnymi, szerokimi nogawkami.Jakie do tego nosić buty?
 
 
fot. Miu MiuW czasie karnawału bardzo ważnym elementem stroju są buty. Muszą być oczywiście wygodne i pasujące do kreacji. Warto też zadbać, by były oryginalne. Czasami prosta, skromna sukienka staje się dzięki pantofelkom suknią balową, a my – Kopciuszkiem.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»