kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. budynkipasywne.plKlimat naszej planety coraz częściej zaskakuje nie tylko zwykłych śmiertelników, ale także specjalistów od pogody. Huragany, trąby powietrzne, do tej pory nie spotykane w takiej skali na naszej szerokości geograficznej, zaczynają być czymś, do czego klimatolodzy każą nam się przyzwyczaić. Człowiek przez wiele lat swojej samolubnej egzystencji i konsumpcji zaszkodził przyrodzie w sposób niewyobrażalny. Szczególnie rozrzutnie marnowaliśmy energię.
 
 
Sezon grzewczy rozpoczął się już jakiś czas temu, ale w wielu mieszkaniach kaloryfery zamiast grzać - chłodzą. Synoptycy zapowiadają długą zimę, należałoby więc „coś” z nimi zrobić.
 
 
© Szasz-Fabian Erika - Fotolia.comZawilgocone ściany w mieszkaniach i domach, a co po tym następuje – rozwój pleśni i grzybów to często efekt powstawania mostków termicznych. Powodują one także niekontrolowaną utratę ciepła – dochodzącą nawet do 30% oraz uszkodzenia mechaniczne konstrukcji.
 
 
W dniach 15 i 16 września w warszawskim centrum wyposażenia wnętrz Home City w centrum handlowo-rozrywkowego Blue City odbędą się III Targi systemów grzewczych i kominków „CIEPŁY DOM”.
 
 
Kiedy temperatura za oknem spada coraz bardziej, wyciągamy z szaf i pawlaczy dodatkowe koce i swetry i podkręcamy ogrzewanie. Niestety, część z nas mieszka w budynkach posiadających bardzo kiepską termoizolację i stare, nieszczelne okna, a jeśli nawet jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu lub mieszkania z własnym systemem grzewczym, to doniesienia mediów o kolejnych podwyżkach cen gazu czy węgla dość skutecznie zniechęcają nas do ustawiania na termostatach zbyt wysokich (czytaj: komfortowych) temperatur.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»