kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tyler Olson - Fotolia.comJeśli nie lubisz kolejek w sklepach, wybierz się na zakupy w środowy wieczór. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez ICM Research Agency na zlecenie Visa Europe to właśnie w środku tygodnia najrzadziej kupujemy artykuły spożywcze i ubrania w centrach handlowych, supermarketach i sklepach.
 
 
W międzynarodowym konkursie magazynu „Retail & Leisure International” – Global RLI Awards 2007 Złote Tarasy zostały uznane za centrum handlowe roku 2007. Z kolei deweloper Złotych Tarasów, firma ING Real Estate Development, zdobyła tytuł „Dewelopera roku”.
 
 
fot. Blue CityDziennikarze miesięcznika Warsaw Point ocenili warszawskie centra handlowe. Brano pod uwagę między innymi ofertę, udogodnienia dla klientów i bezpieczeństwo. W rankingu zwyciężyło centrum handlowo – rozrywkowe Blue City.
 
 
Złote Tarasy, fot. Mateusz Włodarczyk CC BY-SA 3.07 lutego 2007 roku o godzinie 14.00 w samym centrum Warszawy zostanie otwarty kompleks handlowo-rozrywkowy Złote Tarasy. Złote Tarasy oferują blisko 63 500 mkw. powierzchni handlowej, która została już całkowicie wynajęta. W centrum handlowym znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »