kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wystartował niecodzienny konkurs mający wyłonić modelkę, która zostanie twarzą reklamową marki Casting Creme Gloss L'Oreal Paris. Wybory odbywają się w kilku etapach, a ich finał będzie miał miejsce podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street. Pracami jury pokieruje Dorota
Wróblewska, właścicielka domu mody Forget Me Not.
 
 
Organizatorzy światowego konkursu Elite Model Look poszukiwać będą wyjątkowych dziewcząt, które staną przed szansą zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. 14 i 15 marca w 10 miastach Polski ruszają castingi do polskiej edycji konkursu.
 
 
„You can dance – Po prostu tańcz!” rozpoczyna kolejne poszukiwania „Najciekawszego Tancerza”. Już w marcu, na ekranach TVN, będziemy mogli się przekonać, jacy są uczestnicy drugiej edycji, jednego z najbardziej popularnych show ostatnich lat. Na razie trwają castingi.
 
 
17 i 18 marca polskie dziewczęta po raz piąty będą miały szansę sprawdzić czy nie czeka ich kariera Lindy Ewangelisty. W 12 miastach w Polsce odbędą się castingi piątej edycji międzynarodowego konkursu Elite Model Look.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»