kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kalkulatory budowlaneBudowa domu to zwykle przedsięwzięcie, które wymaga koordynacji wielu działań, a także rozważnego planowania budżetu całej inwestycji. Ile będzie kosztowała budowa średniej wielkości domu na początku 2016 roku, sprawdził serwis Kalkulatory Budowlane.
 
 
© Szasz-Fabian Erika - Fotolia.comWydawać by się mogło, że lato jest najlepszą porą roku na budowę domu. Zdarza się jednak, że nie jesteśmy w stanie zaplanować dogodnego terminu rozpoczęcia takiego przedsięwzięcia. Co zrobić, gdy musimy wystartować z budową w sezonie jesienno-zimowym. Czy warto rozpoczynać inwestycje, gdy pogoda nie zawsze sprzyja?
 
 
© mario beauregard - Fotolia.comOsoby, które zamierzają wybudować dom lub przebudować już istniejący nie muszą już martwić się pozyskaniem stosownych pozwoleń. Według nowelizacji Prawa budowlanego inwestorzy indywidualni nie będą musieli mieć pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego.
 
 
fot. TektumTegoroczne badania Expandera i Szybko.pl pokazują, że ponad 80% Polaków marzy o własnym domu. Ci, którzy jako upragnione lokum wskazują mieszkanie, przyznają, że odstraszają ich uciążliwe obowiązki związane z posiadaniem domu. Wielu nie realizuje własnych marzeń, bo przytłacza ich wizja budowy i koszty utrzymania obiektu.
 
 
fot. ES Polska1 marca pojawił się najnowszy bezpłatny katalog domów ES Polska. Tradycyjnie już znajdziemy w nim projekty domów oraz wyczerpujące opisy programów ES. W tym roku treść katalogu wzbogaciła się także o wywiady z klientami.
 
 
Kolor to kropka nad „i", ostatni element, który może podkreślić lub zniweczyć estetyczny wymiar sukcesu inwestycji, jaką jest budowa domu.
 
 
Budując dom czy kupując wymarzone mieszkanie dbamy o to, aby każdy jego element - poczynając od fundamentów a na meblach kończąc, odpowiadał wysokim standardom jakości oraz był gwarantem późniejszego komfortu użytkowania. W tym kontekście zapominamy o izolacjach instalacji, które niewłaściwie dobrane mogą zarówno generować wyższe koszty eksploatacji budynku, jak i powodować konieczność dokonywania żmudnych, pochłaniających czas, nerwy oraz pieniądze remontów.
 
 
Budowa domu to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Jej nadzorowanie wymaga częstych wizyt. Czy warto zabierać ze sobą na budowę dziecko? Nasi milusińscy obserwując budowę domu mogą się niejednego nauczyć. Powinniśmy pamiętać jednak o względach bezpieczeństwa, a także o tym, by dziecka zwyczajnie nie zanudzić.
 
 
Fundusze unijne mogą stanowić alternatywne źródło finansowania inwestycji budowlanej, jednak oprócz tej formy finansowania inwestycji warto również skorzystać z kredytu agroturystycznego, którym zarządza Bank Ochrony Środowiska S.A.
 
 
W ostatnich latach pojawiło się wiele technologii budowy domów jednorodzinnych. Najczęściej budowane są <a id="a_nsitsp_0">domy</a> murowane. Jednak zwolenników zdobywają również drewniane domy szkieletowe.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»