kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kalkulatory budowlaneBudowa domu to zwykle przedsięwzięcie, które wymaga koordynacji wielu działań, a także rozważnego planowania budżetu całej inwestycji. Ile będzie kosztowała budowa średniej wielkości domu na początku 2016 roku, sprawdził serwis Kalkulatory Budowlane.
 
 
© Szasz-Fabian Erika - Fotolia.comWydawać by się mogło, że lato jest najlepszą porą roku na budowę domu. Zdarza się jednak, że nie jesteśmy w stanie zaplanować dogodnego terminu rozpoczęcia takiego przedsięwzięcia. Co zrobić, gdy musimy wystartować z budową w sezonie jesienno-zimowym. Czy warto rozpoczynać inwestycje, gdy pogoda nie zawsze sprzyja?
 
 
fot. PBG ErigoNa tysiąc Polaków przypada średnio 351 mieszkań, co sprawia, że jesteśmy na jednym z ostatnich miejsc w Europie – wynika z danych Instytutu Analiz-Monitor Rynku Nieruchomości. To gorzej niż Czesi, Rumuni i Hiszpanie. Około 44 procent ludzi w wieku 25-34 lata mieszka ze swoimi rodzicami. Jak wygląda mieszkanie po polsku? Statystycznemu Kowalskiemu jest w swoim lokum ciasno i niewygodnie.
 
 
Zmęczeni zgiełkiem i tempem życia coraz chętniej uciekamy z zatłoczonych miast w poszukiwaniu naszego wymarzonego domku. Koszt budowy i układ pomieszczeń to tylko niektóre z czynników, jakie musimy wziąć pod uwagę chcąc znaleźć odpowiedni dla nas projekt domu.
 
 
fot. RobenNa forach internetowych, portalach branżowych oraz w magazynach budowlanych można się często spotkać z opinią, że cegła to najlepszy materiał budowlany. Dlaczego? Oto 12 powodów.
 
 
fot. ggPrzy wyborze podłogi ważne jest całe wnętrze. Wykańczanie i aranżowanie należy zacząć właśnie od niej, ponieważ to baza, podstawa i fundament całego domu.
 
 
Nowelizacja ustawy o prawie budowlanym niesie ze sobą rewolucyjne zmiany dla przysłowiowego Kowalskiego, inwestora, który może śmielej marzyć o własnym domu.
 
 
Miesięcznik „Ładny Dom” rozpoczyna akcję „Mądry buduje lepiej”, propagującą budowę domów tanich w eksploatacji. Do marcowego wydania magazynu dołączona jest płyta CD z programem, który obliczy, ile można zyskać na budowaniu lepszym niż tego wymagają obowiązujące przepisy.
 
 
Informacje z rynku kredytów hipotecznych, porady ekspertów, rankingi, analizy i porównywanie ofert - to atrakcje nowego serwisu „Kredyty”, uruchomionego przez GazetaDom.pl.
 
 
fot. Tania ChataTaniaChata.pl - porówywarka cen materiałów budowlanych
TaniaChata.pl to pierwsza w Polsce porówywarka cen materiałów budowlanych, tworzona równolegle w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Żarach.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»