kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kris LineZbliżający się Dzień Matki to idealna okazja, by w końcu zabrać swoją mamę do brafitterki, która dopasuje jej właściwy rozmiar biustonosza. Okazuje się, że ponad 80% kobiet na świecie nosi za mały rozmiar miseczki oraz za duży obwód stanika. Bardzo często zdarza się, że po konsultacji ze specjalistką, rozmiar zmienia się z 85D na 75FF. Ale jak przekonać swoją mamę do radykalnej wymiany biustonoszy?
 
 
fot. KingaMimo iż wiele kobiet nosi biustonosz w rozmiarze 75B, a wiedzą jeszcze o istnieniu zaledwie A, C i D, stanikowy alfabet sięga nieco dalej. W dobrych sklepach kupimy bieliznę nawet w rozmiarze E, F, G i H. I wcale nie jest przeznaczona dla pań o anormalnie wielkich piersiach! Po prostu większość Polek umie dobrać odpowiedniego rozmiaru.
 
 
fot. Li ParieStatystyki wykazują, iż blisko 95% kobiet nosi źle dopasowane staniki, z czego kompletnie nie zdają sobie sprawy. A nieprawidłowy biustonosz może być przyczyną wielu problemów, i to nie tylko estetycznych, ale także zdrowotnych. Źle dobrany stanik obciąża ramiona i kręgosłup, powoduje deformacje biustu, utratę jego jędrności i niejednokrotnie jest powodem wadliwej postawy ciała.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»