kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Zabiegi medycyny estetycznejPierwsze objawy starzenia się skóry często stają się impulsem do zainteresowania zabiegami medycyny estetycznej. Jaki zabieg wybrać, aby poprawić wygląd twarzy? Czym różnią się od siebie najpopularniejsze zabiegi? Obalamy mity odnośnie zabiegów walczących ze starzeniem się skóry.
 
 
fot. ZmarszczkiProces starzenia się skóry jest nieuchronny – bez względu na podejmowane wysiłki na twarzach większości osób pojawią się zmarszczki. Czy to oznacza, że tego procesu nie da się nieco opóźnić? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Zmarszczki w obrębie górnej części twarzy można jednak zredukować, stosując iniekcje toksyny botulinowej typu A.
 
 
fot. zabiegi upiększająceZ każdym rokiem medycyna estetyczna staje się coraz bardziej dostępna dla przeciętnego Kowalskiego. Jeszcze 10 lat temu zabiegi tego typu zarezerwowane były dla osób bardzo bogatych oraz celebrytów. Jakie zabiegi upiększające się popularne obecnie i z jakich względów? Odpowiedzi dostarcza ankieta przeprowadzona przez Polskiego Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 
 
© shotsstudio - Fotolia.comDla sporej grupy kobiet to duży problem. Nadmierna potliwość, bo o niej mowa, bywa frustrującą przypadłością, która może stanowić poważne źródło kompleksów. Wilgotne pachy, dłonie, stopy i plecy – te objawy nasilają się zwłaszcza latem. Jakie są przyczyny nadmiernego pocenia się i jak sobie radzić z tym problemem?
 
 
Trwała poprawa urody nie musi kojarzyć się z bolesną ingerencją chirurga plastycznego. Dzięki innowacyjnym metodom i naturalnym preparatom można bez obaw poddać się zabiegom, które na nowo pomogą poczuć się zadowolonym ze swojego wyglądu.
 
 
Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek stale się powiększa. To botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ubraniami.
 
 
fot. www.medyczne-fbi.plKobieta XXI wieku? Przedziwne stworzenie. Pracuje 12 godzin, wychowuje dzieci, prowadzi designerski dom, kocha swojego partnera i spędza z nim cudowne chwile, a do tego jest zawsze świeża, modnie ubrana i piękna! Żart? Niezupełnie - tak właśnie wygląda życie kobiety sukcesu.
 
 
fot. DermedJeszcze do niedawna jedyną metodą osiągnięcia idealnego wyglądu była chirurgia plastyczna. Dziś, dzięki najnowocześniejszym odkryciom medycyny estetycznej, pożądany efekt można uzyskać bez skalpela - za pomocą bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów. Gabinety, działające w tej branży, wyrastają jak grzyby po deszczu. Czy rzeczywiście każdy z nich jest godny zaufania? Czym się kierować przy wyborze specjalisty? Na co zwrócić uwagę? Jak się okazuje, Polacy wciąż mają w tej dziedzinie wielkie braki.
 
 
Julia Roberts fot. Warner Bros Entertainment PolskaJulia Roberts nie zamierza poddawać się operacjom plastycznym. Aktorka oświadczyła, że kuracja botoksowa i interwencja chirurgiczna nie figurują w jej planach.
 
 
fot. DermedWakacje to nie tylko okres wypoczynku i relaksu. Co roku stają się one również naturalnym pretekstem do dyskusji na temat higieny Polaków. Wiadomo przecież, że w upalne dni przestaje ona być indywidualną sprawą każdego z nas. Szczególnie w miejscach, gdzie nie sposób uniknąć bliskiego towarzystwa obcych nam osób.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»