kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Malinowy DwórProblemy z kręgosłupem to codzienność wielu Polaków. Ból kręgosłupa to najczęściej rezultat złych nawyków, braku aktywności fizycznej i niewłaściwej postawy. Prócz tego dolegliwości tego typu mogą powodować wady wrodzone, urazy i stany zapalne. Jak zadbać o kręgosłup, aby uniknąć ustrzec się poważniejszych problemów zdrowotnych? Oto pięć prostych sposobów.
 
 
Praca siedząca wpływa na jakość naszego życia. Na co dzień nie zdajemy sobie jednak sprawy z faktu, że wielogodzinne utrzymywanie ciała w pozycji siedzącej może negatywnie odbijać się na naszym zdrowiu.
 
 
Praca przy stanowisku komputerowym nie spełniającym wymogów ergonomiczności może powodować różne bóle i dolegliwości, a w konsekwencji prowadzić do poważnych chorób organizmu. Około 80% respondentów badania Ergotest odczuwało różnego rodzaju dolegliwości związane ze wzrokiem - bóle oczu, zaburzenia ostrości widzenia oraz suchość i pieczenie pod powiekami.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»