kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. christgr / sxc.huJedna z matek założyła stronę, na której mają znajdować się zdjęcia kobiet w ciąży, bądź zaraz po urodzeniu dziecka. Chce w ten sposób zaprotestować przeciw lansowaniu przez współczesną kulturę wizerunku kobiety, która natychmiast po porodzie ma piękne opalone ciało, jędrny biust i nogi bez żylaków. Prawda o wyglądzie kobiety w okresie połogu i kamienia piersią jest zaś sekretem, który społeczeństwo chętnie ukrywa.
 
 
fot. brzuchZdarza się, że po przebytym porodzie, czy odchudzaniu nasza skóra na brzuchu nie jest doskonała i pomimo stosowania różnych specyfików nie powraca do poprzedniego stanu. Nieestetycznie wyglądający brzuch może być powodem wielu kompleksów u pań. Kiedy zawodzą naturalne sposoby na pozbycie się problemu, warto rozważyć przeprowadzenie zabiegu medycyny estetycznej.
 
 
© Fotolia.comPowstają zwykle na skutek różnorodnych urazów, oparzeń, zabiegów operacyjnych czy przebytych chorób. Blizny dla wielu stanowią nie tylko estetyczny problem. Bywają przyczyną bólu, czy nieprzyjemnego efektu „ciągnięcia” skóry czy wręcz dysfunkcji danej okolicy ciała. Blizny – nieuniknione pamiątki po urazach wielu spędzają sen z powiek. Czy istnieją sposoby, aby pozbyć się ich na zawsze?
 
 
Fotel w gabinecie medycyny estetycznej zamiast kozetki u psychoterapeuty lub kilograma „tapety” na twarzy? Taki sposób walki z kompleksami wybierają dojrzali Polacy, którzy przez lata cierpieli z powodu blizn po trądziku młodzieńczym. Gabinety medycyny estetycznej dzięki nowoczesnym metodom usuwania blizn coraz liczniej goszczą osoby, które przez lata zmagały się z kompleksami tzw. "dziurawej" twarzy po okresie dorastania.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»