kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ bizneswoman_45892501_ T.Tulic - Fotolia.comAż 78% młodych kobiet myśli o założeniu własnej firmy – wynika z najnowszych badań przygotowanych przez Akademię Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości. Czy to oznacza, że kobiety są bardziej przedsiębiorcze od mężczyzn?
 
 
fot. Sukces Szminką Pisany Bizneswoman rokuJuż po raz szósty organizatorzy konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku będą wybierali przedsiębiorcze kobiety. Właśnie zakończyło się przesyłanie polskich zgłoszeń bizneswoman. Zwyciężczynie poznamy już w lutym na uroczystej na gali, która odbędzie się tradycyjnie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
 
Ponad milion polskich kobiet pracuje na własny rachunek*. Każdy kto myśli o założeniu firmy powinien rozpocząć od zastanowienia się czy jest osobą przedsiębiorczą, bo - jak twierdzą ekspertki kampanii Kobieta w świecie finansów - przedsiębiorczość to klucz do własnego biznesu.
 
 
Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.
 
 
23 kwietnia rusza cykl konferencji o tematyce biznesowej dla kobiet pt. „Sukces Pisany Szminką". Inspiratorką jest Olga Kozierowska (Radio PiN), autorka cyklu audycji pod tym samym tytułem. „Sukces Pisany Szminką" to cykl siedmiu konferencji, które odbywać się będą co miesiąc, w czwartki, w warszawskim Klubie Maska.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»